Rezultate te kerkimit per termin: +Danilo +Alves

Total: 33
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.978Z

Vendos Danilo Alves, Flamurtari thyen Laçin

Mbyllet me fitoren e Flamurtarit java e 16-të e Kategorisë Superiore. Kuqezinjtë mposhtën 1-0 në Vlorë, Laçin e Migen Memellit në një duel të drejtpërdrejtë për zonën europiane. Vendosi gjithçka gjithçka një supergol i Danilo Alves në minutat e fundit të pjesës së parë, për ti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.914Z

Mbrojtësi Danilo mbyll Botërorin para kohe

Mbrojtësi Danilo e ka mbyllur Kupën e Botës në Rusi, pasi ka plagosur kyçin e këmbës në trajnim, në prag të çerekfinales së të premtes kundër Belgjikës, dhe nuk mund të riaftësohet para 15 korrikut, kur do të luhet finalja e këtij turneu. Mbrojtësi i Manchester Cityt ka dëmtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.659Z

Mungesa e Alves peshon, Luftëtari ndal Flamurtarin në Vlorë

Flamurtari dhe Luftëtari u ndanë në paqe në ndeshjen e fundit të javës së 12 të Kategorisë Superiore, një rezultat që gëzon më shumë gjirokastritët, ndërsa vlonjatët humbin një mundësi të mirë për tu ngjitur në vendin e katërt të renditjes. Në stadiumin Flamurtari të Vlor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.784Z

Barca e gjen zëvëndësuesin e Alvesit

Barcelona e din se kush do të jetë zëvëndësuesi i Daniel Alves. Sipas mediave spanjolle, mbrojtësi i Portos, Danilo do të jetë zëvëndësues i Alves. Mbrojtësi brazilian shihet si zëvëndësuesi më adekuat i Alves dhe se Bar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.304Z

Formacionet zyrtare: Valencia – Barcelona

Janë publikuar formacionet e ndeshjes derbi të kësaj jave në Laliga. Barcelona udhëton në Valencia për një përballje shumë të vështirë. Takimi luhet në ora 20:30. Valencia: Domench, Santos, Gaya, Abdennour, Vezo, Danilo, Par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.019Z

Superliga/ Partizani ngec në Vlorë, Tirana mund Laçin

Partizani nuk ka mund të përfitojë nga humbja e Skënderbeut. Të kuqtë kanë barazuar 1-1 me Flamurtarin në ndeshjen e luajtur në Vlorë. Partizani kaloi i pari në avantazh me Sukaj ndërsa vendasit barazuan tre minuta para përfundimit të ndeshjes me anë të Danilo Alves. Ndërkohë Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.262Z

Sport Real Madrid Barcelona: Formacionet e mundshme për ndeshjen e të shtunës

TIRANE, 21 Nentor /ATSH-AFP/. - Formacionet e mundshme te ekipeve te Real Madrid e FC Barcelona, qe do te ndeshen ne klasiken e kampionatit te Spanjes te shtunen ne stadiumin Santiago-Bernabeu (ora 18.15) per javen e 12-te, jane:Real Madrid: Navas - Carvajal (ose Danilo), Varane, Ramos, Marcelo - M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama