Rezultate te kerkimit per termin: +Dardan +Gashi

Total: 400
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.266Z

Dardan Gashi jep dorëheqje nga AKR

Ministri në detyrë i ambientit dhe planifikimit hapësinor, Dardan Gashi ka dhënë dorëheqje nga Aleanca Kosova e Re. Gashi ka qenë nënkryetar i partisë që udhëhiqet nga zëvendëskryeministri në detyrë, Behgjet Pacolli.AdPlatfo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.270Z

Dardan Gashi rikthehet në LDK ?

Pasi që në të kaluarën Dardan Gashi ka qenë pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), egzistonë mundësia që pas dorëheqjes nga AKR-ja , ky i fundit të ktheht në “shtëpinë” e vjetër. Këtë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.270Z

Dardan Gashi “mbetet” në AKR

Edhe pas dorëheqjes nga AKR-ja, ministri në detyrë i Ambientit dhe Planifikimit Hapësinorë , Dardan Gashi vazhdon akoma ta mbajë foton me logon e AKR-së në profilin e tij zyrtarë në Facebook. Gashi ka qenë nënkryetar i partisë që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.707Z

Dardan Gashi e Jehona Bajrami bëhen prindër

Ministri në largim i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Dardan Gashi pas një lidhje të gjatë me ish prezantuesen e KTV-së, Jehona Bajrami, gjatë ditës së sotme janë bërë prindër të një djali. Ministri Dardan Gashi dhe is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.986Z

Dardan Gashi: LDK-ja e harroi familjen Rugova

Njëri prej themeluesve të "Listës Dr. Ibrahim Rugova", Dardan Gashi, ka thënë se heshtja e LDK-së ndaj arrestimit të Ukë Rugovës ka zbehur mundësinë e bashkëpunimit ndërmjet këtyre dy grupeve politike. "Nuk e sho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.501Z

Dardan Gashi zbulon detaje për emisionin në Tribuna Channel

Ish-ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor në Kosovë, Dardan Gashi, do të paraqitet sërish para publikut, por tani jo më si politikan, por si udhëheqës i emisionit “Republikë” që do të transmetohet në televizionin &ldquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.951Z

Dardan Gashi aderon në AKR

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor Dardan Gashi pritet që të aderojë në partinë e Behgjet Pacollit, AKR. Këtë e ka bërë me dije vet Presidenti i AKR-së Behgjet Pacolli në një intervistë në KlanKosova. Ai duke b&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama