Rezultate te kerkimit per termin: +Darko +Dimitrov

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.967Z

Arilena në krahët e Darko Dimitrov (Foto)

Këngëtarja simpatike Arilena Ara, duket se është në përgatitje të ndonjë projekti të ri muzikor. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka postuar një foto së bashku me kompozitorin Darko Dimitrov, shkruan Indeksonline.  AdPlat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.755Z

Stefi Prifti: Kënga fituese e Besës ngjan me “Pet Shop Boys”

TIRANE-Kënga fituese e ‘’Kënga Magjike’’, “Tatuazh në zemër”, kënduar nga këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima, sipas disa lajmeve të lançuara nëpër portalet online, konsiderohet si e kopjuar nga “Being Boring” të “Pet Shop Boys”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.776Z

Besa Kokëdhima vjen si “Mbretëreshë”

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka publikuar videspotin më të ri të titulluar “Mbretëreshë”. Besa në spotin më të ri shfaqet tamam si mbretëreshë pasi në një skenë ajo vë kurorën në kokë. Muzik&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.536Z

Rezarta super seksi ne Droga jam

Rezarta Shkurta eshte ne perfundim te xhirimeve te klipit te saj me te ri Droga jam. Behet fjale per nje kenge dhe klip ndryshe te cilit Rezi po i kushton vemendjen maksimale. Vetem pak kohe me pare kengetarja ka premtuar nje super klip te kesaj kenge. Droga jam eshte realizuar nga Darko Dimitrov nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.031Z

Arilena Ara përgatit këngë të re (Foto)

Këngëtarja bukuroshe me prejardhje nga Shqipëria, së fundmi gjendet në Maqedoni. Ajo nuk ka shkuar vetëm ta vizitoj kryeqytetin Maqedonas Shkupin, por atje gjendet për të realizuar projektin e saj të ri. Kjo gjë mësohet nga postimet e Arilen&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.013Z

Rosela Gjylbegu dhe Eliza Hoxha fitojnë vendin e parë në "Kënga magjike 2009"

Përfundoi mbrëmë në Pallatin e Kongreseve, pak para mesnatës, aktiviteti i rëndësishëm i muzikës së lehtë shqiptare "Kënga magjike 2009". Sipas votimeve nga vetë këngëtarët, vendi i parë: u takoi këngëtarëve Rosela Gjylbegu&Eliza Hoxha me këngën "Rruga e zemrës" teksti nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.834Z

Sa ngjason kënga “Tatuazh në zemër” e Besës me “Being Boring” të Pet Shop Boys?- VIDEO

TIRANE-“Tatuazh në zemër” e Besa Kokëshimës, fituese e festivalit ‘Kënga Magjike”, ngjason me “Being Boring” të britanikëve, (Pet Shop Boys, krijimi i viteve 1990). Ky lajm është përhapur si virus në rrjete sociale madje duke postuar dhe një video me t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama