Rezultate te kerkimit per termin: +Dasara +Malltezi

Meta: total 57 / total_found 57 / time 0.000 / keyword[0] dasara / docs[0] 102 / hits[0] 180 / keyword[1] malltezi / docs[1] 984 / hits[1] 2234 /
Dasara- Shkëlzen Berishës: Kujdes mos thyen dorën
  • 2015-05-04

Dasara- Shkëlzen Berishës: Kujdes mos thyen dorën

Transmetuar më 04.05.2015 - 13:20 PUBLICITET Mbesa e famshme e Berishës, Dasara Malltezi nuk nguron të japë mendime për gjithçka, e aq më tepër të këshillojë familjarët e saj. Bëhet fjalë

Supermbesa e Berishës pëlqen Sadijen para Arminës së Shkëlzenit |FOTO
  • 2015-04-09

Supermbesa e Berishës pëlqen Sadijen para Arminës së Shkëlzenit |FOTO

Transmetuar më 09.04.2015 - 14:51 Ish- bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-Kryeministrit Sali Berisha, rikthehet sërish pas disa kohësh që nuk shfaqej në rrjetet sociale. Pas afro dy vitesh nga mbyllja e profilit

Supermbesa e Berishës feston ditëlindjen e... |FOTO
  • 2015-03-01

Supermbesa e Berishës feston ditëlindjen e... |FOTO

Transmetuar më 28.02.2015 - 17:52 Ndryshe nga gjyshi i saj Sali Berisha, i cili preferon të bëjë tifo vetëm për skuadrat fituese, e mbesa Dasara Malltezi, sapo zbuluar publikisht se skuadra e saj e zemrës është Bayern Munich.

Armina Mevlani dhe Dasara Malltezi ne te njejtin event nuk e perfillin njera-tjetren FOTOT
  • 2015-01-11

Armina Mevlani dhe Dasara Malltezi ne te njejtin event nuk e perfillin njera-tjetren FOTOT

e Diele 11 Janar 20150801 am p classwp-caption-textNe foto Armina Mevalni dhe Dasara Malltezi gjatebrbrPa dyshim qe lajmi roze me sensacional per vitin qe lame pas ishte berja publike nga vete cifti i lidhjes se djalit te ish-kryeministrit Berisha Shkelzen Berisha dhe Armina Mev

Armina Mevlani dhe Dasara Malltezi ne te njejtin event nuk e perfillin njera-tjetren
  • 2015-01-10

Armina Mevlani dhe Dasara Malltezi ne te njejtin event nuk e perfillin njera-tjetren

e Shtune 10 Janar 20151738 pm p classwp-caption-textNe foto Armina Mevalni dhe Dasara Malltezi gjatebrbrPa dyshim qe lajmi roze me sensacional per vitin qe lame pas ishte berja publike nga vete cifti i lidhjes se djalit te ish-kryeministrit Berisha Shkelzen Berisha dhe Armina Me

Dasara Malltezi mbush 18 vjeç, urimi i veçantë nga babi Jamarbri |FOTO
  • 2014-12-12

Dasara Malltezi mbush 18 vjeç, urimi i veçantë nga babi Jamarbri |FOTO

Transmetuar më 12.12.2014 - 09:57 Ajo ishte gëzimi i parë i tyre, pasi me lindjen e Dasarës u bën prindër për herë të parë, ai dhe Argita. Mbesa e madhe e ish-Kryeminsitrit Sali Berisha, Dasara tashmë hyn në moshën

Mero, i kam ende të neveritshme kohët kur i ngjiteshe gjyshit para e mbrapa nëpër këpucë
  • 2014-10-31

Mero, i kam ende të neveritshme kohët kur i ngjiteshe gjyshit para e mbrapa nëpër këpucë

Pinokët si ty i komandon Xhepeto kryeministër I dashur Mero, Arsyeja që po marr 10 minuta nga koha ime për t'i shpenzuar me njerëz si puna jote, është thjeshtë për të treguar se Pinokët si ty që i komandon Xhepeto kryeministër, nuk merren dot me dikë që ka bekimin e të qenurit