Rezultate te kerkimit per termin: +Dasara +Malltezi

Meta: total 83 / total_found 83 / time 0.000 / keyword[0] dasara / docs[0] 143 / hits[0] 241 / keyword[1] malltezi / docs[1] 1207 / hits[1] 2762 /
Gjyshi qeshi kur më pa, supermbesa rrëfen për pirsing dhe mendimin për Arminën
  • 2016-11-12

Gjyshi qeshi kur më pa, supermbesa rrëfen për pirsing dhe mendimin për Arminën

Supermbesa e Sali Berishës, Dasara Malltezi, ka qenë e ftuar këtë të premte në Oktapod në Vizion Plus, ku ka folur gjatë për projektet e saj, të ardhmen, prindërit dhe gjyshin. Pyetjes nëse do e votonte Sali Berishën nëse nuk do e njihte, ajo përgjigjet: Nëse nuk do ta njihja Sal

Supermbesa e Berishës bën një urim special për të atin
  • 2016-11-09

Supermbesa e Berishës bën një urim special për të atin

Transmetuar më 09.11.2016 - 12:51 Dasara Malltezi, mbesa e madhe e ish-Kryeministrit Sali Berisha, e cila njihet ndryshe edhe si “supermbesa” e tij, tërheq vazhdimisht vëmendjen mbi vete për shkak të deklaratave të saj, ku e p

Berisha nxjerr qenin ne FB aktore dhe gazetare plas ironia per Veliaj e LSI
  • 2016-10-25

Berisha nxjerr qenin ne FB aktore dhe gazetare plas ironia per Veliaj e LSI

Transmetuar me 24102016 - 2122 Shkelzen Berisha djali i ish kryeministrit Sali Berisha ka provokuar debat dhe batuta ne Facebook pas publikimit sot te dy fotove qe noaal jua sjell me poshte me qenin e tij Reksinbr br E fundit qe komentoi ishte Dasara Mall

No Pic available
  • 2016-09-23

FOTOT/ Supermbesa në rrugën e Arminës, me gjoksin jashtë në Javën e modës në Milano

Dasara Malltezi duket se po ndjek gjurmët e të dashurës së dajos së vet, Armina Mevlanit. Ajo ka postuar foto me gjoksin jashtë, ndërsa ka marrë pjesë në Javën e modës në Milano. Edhe Armina ndodhet në Milano për këtë event, por nuk dihet nëse ato kanë qenë bashkë, pasi kanë

Supermbesa e Berishës më seksi se kurrë, ekspozon hiret në Milano |FOTO
  • 2016-09-23

Supermbesa e Berishës më seksi se kurrë, ekspozon hiret në Milano |FOTO

Transmetuar më 23.09.2016 - 13:24 Ajo njihet si supermbesa e ish- Kryeministrit Sali Berisha, e cila në sajë të të qenit aktive në rrjetet sociale bëhet pjesë e mediave rozë për jetën e saj, por edhe për ndërhyrjen q

Supermbesa prezanton projektin e ri, Dasara Malltezi në postin e drejtueses
  • 2016-08-29

Supermbesa prezanton projektin e ri, Dasara Malltezi në postin e drejtueses

Dasara Malltezi, mbesa e ish-kryeministrit Berisha, vetëm pak ditë më parë prezantoi në publik projektin e ri që duket se e ka përfshirë kokë e këmbë. Bëhet fjalë për çeljen e një reviste me bazë në Paris, ku 19-vjeçarja është Shefe! "Utopian", me një staf drejtuar nga Dasara

Supermbesa e Berishës: Unë, një moment si Marilyn Monroe |FOTO
  • 2016-08-10

Supermbesa e Berishës: Unë, një moment si Marilyn Monroe |FOTO

Transmetuar më 10.08.2016 - 10:38 Dasara Malltezi, e njohur ndryshe si supermbesa e ish- Kryeministrit Sali Berisha, për disa momente e ka ndier veten si Marilyn Monroe. Këtë pohim e ka bërë vetë Dasara, e cila ka publikuar një f