Rezultate te kerkimit per termin: +Dash +Pezs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.795Z

PD: Do të mbahet premtimi për muzeun në Pezë

Shtpia muze e Konferencs s Pezs do t funksionoj si e till. Kshtu premton deputeti i Partis Demokratike, Luan Skuqi. “Jam sot para jush pr t prcjell shqetsimin e banorve t Pezs pr znien e shtpis-muze t Konferencs s Pezs dhe pr t denoncuar qndrimin e deputetit Dash Peza ndaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.221Z

Topalli: Kongresi i PS-së, si ai i 20 viteve më parë

Socialistëve u ka mbetur mendja tek Vaterloja e etërve të tyre Partia Demokratike ka reaguar dje pas prfundimit t punimeve t Kongresit t Partis Socialiste. Nnkryetarja e PD-s, Jozefina Topalli, deklaroi se socialistt bn kongresin e etrve dhe bijve t bllokut. Ndrsa fjalimi i kry

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama