Rezultate te kerkimit per termin: +Dashi

Meta: total 1000 / total_found 1639 / time 0.001 / keyword[0] dashi / docs[0] 1639 / hits[0] 2760 /
Horoskopi: si të joshni në bazë të shenjës së zodiakut
  • 2019-04-10

Horoskopi: si të joshni në bazë të shenjës së zodiakut

Trupi, mendja apo shpirti? Yjet na mësojnë të magjepsim këdo që na intereson, duke shfrytëzuar shenjën tonë të horoskopit. Shumë shpesh pyesim se si ta joshim dikë. Ka strategji të veçanta për të hyrë në zemrën e një personi dhe ta bindim atë që të shoqërohet me ne. Për disa

Çfarë lideri jeni sipas Horoskopit? E zbulojnë yjet!
  • 2019-03-26

Çfarë lideri jeni sipas Horoskopit? E zbulojnë yjet!

Gjeni se çfarë bosi jeni dhe me kë jeni më i përshtatshëm, mes pikave të forta dhe defekteve të vogla Në karrierën tonë gjithmonë luajmë role të ndryshme dhe disa prej nesh marrin edhe rolet prestigjioze, si bosët apo drejtuesit e grupeve të punës. Por nuk është e thjeshtë dhe e

Pranvera, traditat dhe simbolet e sezonit të rilindjes
  • 2019-03-23

Pranvera, traditat dhe simbolet e sezonit të rilindjes

Veza, lulet, miti i Feniksit dhe zakonet e tjera të lashta të lidhura me ciklin e rilindjes së natyrës Pranvera është sezoni që feston zgjimin e natyrës pas gjumit të gjatë të dimrit. Fillimi zyrtar i kësaj periudhe, që hapet astronomikisht me ekuinoksin, shoqëron atavikisht idenë e r

Zbuloni si janë 12 baballarët e Horoskopi për çdo shenjë
  • 2019-03-18

Zbuloni si janë 12 baballarët e Horoskopi për çdo shenjë

Demi është më i përgjegjshmi, Gaforrja është më i buti. Zbuloni të gjitha shenjat Festa e Babait është fare pranë. Është shumë bukur të mund të festosh ditën dedikuar babait, figurë shumë e rëndësishme për jetën e fëmijëve të tij. Por ndodh të mos pyesim se çfarë do të

Mandatet/ Çështja Hajdari, Grida Duma i hap derën e rikthimit: Të tregojë
  • 2019-03-14

Mandatet/ Çështja Hajdari, Grida Duma i hap derën e rikthimit: Të tregojë

Ish-deputetja e PD-së, Grida Duma ka komentuar vendimin e të bijës së heroit të demokracisë Azem Hajdari, Rudinës për të mos djegur mandatin e deputetes, duke dalë nga linja e Partisë Demokratike. Dum ka argumentuar në A2CNN se vendimi për djegien e mandateve ishte një aksion i mirëfi

Horoskopi, vëllezërit dhe motrat siç Zodiaku rekomandon 
  • 2019-03-13

Horoskopi, vëllezërit dhe motrat siç Zodiaku rekomandon 

Vëllai Peshqit është më bujari që mund të dëshironi, ndërsa motra Dem është një nënë e dytë Lidhja që na bashkon me vëllezërit ose motrat tona është një nga marrëdhëniet më të rëndësishme midis atyre që endemi çdo ditë në fushat e ndryshme të jetës, sepse ata janë pe

Horoskopi, në kinema me 12 shenjat
  • 2019-03-07

Horoskopi, në kinema me 12 shenjat

Mes aktiviteteve argëtuese më të zakonshme dhe më të preferuara, si nga burrat edhe nga gratë, por edhe nga grupmoshat e ndryshme, është me siguri kinemaja. Një film i bukur, parë në ekranin e madh, por edhe në ekranin e shtëpisë, është në gjendje të na ndryshojë humorin dhe emoci