Rezultate te kerkimit per termin: +Dashnor +Sula

Total: 674
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.336Z

Dhuna në stadium, Prokuroria: Dashnor Sula përdori armë lodër

TIRANË- Arma e përdorur në stadium në ndeshjen mes Shkumbinit dhe Elbasanit ka qënë lodër. Në këtë përfundim ka dalë Prokuroria e qytetit të Elbasanit në raportin e saj pë incidentin e ndodhur në fushën e gjelbërt të Peqinit.Ndërkohë, në raportin e vëzhguesve dhe të arbitrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.282Z

FSHF: Dashnor Sula rrezikon përjashtimin

TIRANE- Deputeti i Peqinit Dashnor Sula, rezikon të dënohet nga Federata Shqiptare e Futbollit në rast se në procesverbalit e vëzhguesit të federatës që ka ndjekur ndeshtjen e futbollit Shkumbini-Peqini, është shënuar se të shtënat me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.901Z

Dashnor Sula dënohet vetëm me 10 ndeshje larg stadiumit

Share Dashnor Sula duket se ja ka hedhur edhe kësaj here. Pavarësisht se ai arriti në një veprim ekstrem, duke gjuajtur me pistoletë në dhomat e zhveshjes (e padëgjuar në asnjë vend të botës për një deputet), Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që ta dënojë atë vetëm me 10

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.839Z

Peqin, fiton thellë Alfred Peza, digjet Dashnor Sula

Alfred Peza ka realizuar një fitore spektakolare në Peqin, aty ku Partia Demokratike kishte pritshmëri të forta për shkak të kandidatit Dashnor Sula, që deri më tani është i djegur dhe nuk hyn në Kuvendin e ri. PS ka fituar me mbi 3 mijë vota avantazh. Kam kënaqësinë tju njoftoj se sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.583Z

Dashnor Sula: Basha është numri dy pas Berishës

Deputeti demokrat, Dashnor Sula, në një intervistë për një të përditshme, ka vlerësuar Bashën si numrin dy në PD pas Sali Berishës. Sula tha se Basha ka një karrierë përpara dhe është në gjysëm të rrugës. Ai u shpreh se atë e presin suksese edhe më të mëdha. Basha ka treguar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.892Z

Dashnor Sula: Ma futën numëruesit e PD-së! Elbasani u tregua mosmirënjohës

Do të dëgjojmë shumë të forta tani! Kandidati humbës i Partisë Demokratike për Peqinin, Dashnor Sula, ka deklaruar për GSH se ia kanë futur numëruesit e PD-së dhe PS-së. Numëruesit e PD-së dhe PS-së kanë bërë pakt që të kalojnë votat për Partinë Republikane.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.221Z

Dashnor Sula. Nuk qëllova, zhurma erdhi nga fishekzjarret. Gati të dorëzoj mandatin, nëse kam qëlluar

Share Deputeti demokrat Dashnor Sula e cilëson te pavërtete lajmin se ai ka qëlluar me arme ne ndeshjen Shkumbini-Flamurtari. Sipas deputetit Sula ne stadium ka patur zhurma për shkak te fishekzjarrëve por nuk ka patur arme apo krisma. Sula deklaron për Vizion Plus se është i gatshëm te d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama