Rezultate te kerkimit per termin: +Dashuria

Total: 8652
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.766Z

Dashuria dhe seksi

Për disa seksualiteti është i domosdoshëm, disa bëjnë pa të për periudha të gjata, disa të tjerë kanë zgjedhur të heqin dorë nga seksi. Edhe dashuria e madhe mund të jetë më pak ose më shumë erotike. Për disa, erotizmi është i domosdoshëm, trupat e tyre kërkojnë njëri-tjetr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.962Z

Dashuria dhemb vertet

pp p classMsoNormalEdhe po qe se asnjehere nuk ju eshte thyer zemra me siguri ju eshte e njohur ndjenja e frikes se a do tju kthehet dashuria Shkencetaret kane ardhur deri te zbulimi qe hormoni oksitocine i ben kujtimet te dhembshme dhe shume intensivep p classMsoNormalHulumtimin te cilin e ka ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.422Z

Dashuria si fillim

  Ky shkrim është për sytë ose më mirë për “sytë e bukur”. Duke kërkuar një fjalë të vështirë në fjalor papritmas syri më ndali tek shkronja “D”. Shfletova dy-tre fletë në mënyrë instiktive dhe si ai i eturi në shkretëtirë gjeta fjalën që doja,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.531Z

Dashuria zgjat pesë vjet pas martese

Studimi francez – Janë të shumta teoritë dhe studimet të cilat flasin për dashurinë e veçanërisht për kohëzgjatjen e saj. Por një studim i ri francez ka zbuluar se dashuria zgjat pesë vjet pas martese! Studimi bazohet te kriza që ndodh brenda çifteve dhe te numri i lart

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.182Z

Dashuria si realitet dhe si koncept

Feride Papleka Për shkak të natyrës së ndërlikuar dhe të vështirë për ti interpretuar, përkufizimet për dashurinë janë shndërruar shpesh në klishe. Por, në shumë raste ato janë kthyer në përgjithësime universale, të cilat i gjejmë në thëniet që i kushtohen dashurisë, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.426Z

Ata i bashkon dashuria

Shkër***ta me kapele, nën regjinë e Kled Kapexhiut, rikthehet këtë fundjavë në skenën e Teatrit Kombëtar  Të rrëmbyer nga ankthi i një jete të trazuar, Xheki, Veronika, Ralf, Viktoria dhe Hulio, bëjnë të vetmen gjë që duket se i jep vërtet kuptim kësaj zhurme të pafund. Dashur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.454Z

Nëse ngrihet Dashuria

Vargje nga Arben Duka   Mund të ndezim pak muzikë, kundër gjithë kësaj zie, Mund të gdhendim një lirikë, a një vjershë dashurie…!   Le të dalim dy nga dy, të lozim porsi mëllenjat, Sbie kurrë në robëri, kur të tuat i ke ndjenjat!   Mendja mund ti shkojë të mar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama