Rezultate te kerkimit per termin: +Dashurin

Total: 5967
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.468Z

Angela Martini prezanton të dashurin |FOTO

Transmetuar më 27.11.2014 - 19:36 Supermodelja Angela Martini ka vendosur të dalë hapur me të dashurin e saj. Angela e ka prezantuar të dashurin në ditën e ditëlindjes së tij, duke publikuar edhe një foto në rrjetin soc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.455Z

FOTOT/ Binjakët ndajnë gjithçka, edhe të dashurin

Një çift binjakesh në Australi ndajnë gjithçka në jetë, punën, makinën, një llogari në Facebook e madje edhe të dashurin. Anna dhe Lucy DeCinque, 28 vjec, ndajnë çdo aspekt të jetës së tyre. Të dyja janë të çmendura pas operacioneve plastike, aq sa kanë shpenzuar plot 240 mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.512Z

Julianne Hough harron ish-të dashurin

Duket se biondja Julianne Hough e ka harruar ish-të dashurin Ryan Seacrest, pasi ajo këto ditë është parë duke shkëmbyer puthje me një mashkull misterioz në njërin prej restoranteve të Los Angeles. Ylli i filmit Safe Heaven e cila në prill u nda nga prezantuesi i spektak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.853Z

E lëvdon të dashurin

Nga Express më 23 shkurt 2011 në ora 11:53 Hayden Panettiere ishte tmerruar kur për herë të parë ishte takuar me të dashurin e saj muskulor, boksierin Wladimir Klitschko! Aktorja e filmit “Heroes” ka dhënë opinionet e para për boksierin e kategorisë së rëndë gjatë një i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.989Z

Rihanna nuk e ''kupton'' dashurinë

Këngëtarja nga Barbados, Rihanna e cila ka një lidhje dashurie të komplikuar me Chris Brown, duket se nuk e kupton dashurinë. Kështu eshte shprehur 25 vjeçarja gjatë koncertit të saj në Los Angeles duke iu drejtuar publikut: “Sa prej jush ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.469Z

Si tua prezantoni prindërve të dashurin tuaj

Nëse jeni në një moment kur mendoni se i dashuri juaj është ai i duhuri për ju dhe dëshironi ta prezantoni atë me prindërit tuaj atëherë ne po ju vijmë në ndihmë me disa këshilla… Mos ndoshta është hera e parë që ke një djalë të vërtetë (një të dashur që e do seriozi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.429Z

Zajmina ka gjetur dashurinë (Foto)

Zajmina Vasjari si duket ka gjetur dashurinë e jetës. Ajo ka shpërndarë një fotografi në Instagramin e saj ku ka treguar se më nuk është e vetme. Postimit të saj ajo i ka bashkangjitur mbishkrimin ”Love me like you do”. AdPlatformZone = {

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama