Rezultate te kerkimit per termin: +Dashurise

Meta: total 1000 / total_found 1056 / time 0.000 / keyword[0] dashurise / docs[0] 1056 / hits[0] 1416 /
No Pic available
  • 2017-09-06

Andrra surprizon Sinan Hoxhën në ditën e lindjes

Këngëtari më i dashur shqiptar Sinan Hoxha sot feston ditëlindjen. Bashkëshortja e tij Andrra Destani ka organizuar një festë surprizë për njeriun e saj të zemrës. Krahas festës bukuroshja postoi në rrjetin e saj social Instagram një dedikim prekës për këngëtarin shqiptar. Gëzuar

No Pic available
  • 2017-06-12

Tahiri-Luan Ramës: LSI duhet të shkarkohet nga çdo përgjegjësi qeverisëse

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri i është përgjigjur nënkryetarit të LSI, Luan Rama. Në një status në FB, Tahiri ka deklaruar se LSI duhet të shkarkohet nga çdo përgjegjësi qeverisëse.  Sipas Tahirit, deklarata e Luan Ramës sot konfimroi se Presidenti i zgjedhur Ilir M

No Pic available
  • 2017-03-14

Paganizmi dhe Panteizmi në Ditën e Verës

Nga Miron Çako 14 marsi, Dita e Verës, tashmë është bërë një traditë dhe festë kombëtare. Pavarësisht karakterit të saj festiv e argëtues, shoqëruar me simbolika, shenja (verore), ushqime të veçanta (ballokume), vezë etj dhe çdo gjë tjetër në funksion të kësaj feste, duhet t

Zbuloni se cfare tregon koha kur keni lindur
  • 2017-02-20

Zbuloni se cfare tregon koha kur keni lindur

p styletext-align justifyA keni degjuar ndonjehere qe koha kur jemi lindur ndikon ne jeten e ardhshme Disa besojne qe ajo qe me pare percakton aftesite tona por edhe personalitetin ne teresi Data e lindjes nuk eshte nje kornize e mjaftueshme per ta percaktuar karakterin e dikujt Saktesia e analiz

Dhuratat qe meshkujt duhet te shmangin per Shen Valentin
  • 2017-02-12

Dhuratat qe meshkujt duhet te shmangin per Shen Valentin

brbrJemi ne prag te festes se Shen Valentinit dhe vec dashurise ndonje dhurate nuk do te ishte keq Duket se asgje nuk mund ta prishe kete atmosfere deri ne momentin qe merr dhurate dicka qe nuk e pret shte e vertete qe dhuraten e pranon dhe mbreti por kjo nuk do te thote qe te gjitha dhuratat jane t

No Pic available
  • 2017-01-05

Agim Hushi sulmon ashpër ministren e Kumbaro: Tenderët e saj qindra milionëshe

Tenori i njohur shqiptar, Agim Hushi thotë se është në prag të dy vendimeve për të qëndruar në Shqipëri apo për tu larguar sërish jashtë saj. Hushi, në një shkrim të gjatë të publikuar në Facebook, thotë se në vend të mirënjohjes ka marrë në vendin e tij harresën dhe thotë

Keshilla per te rritur vetebesimin te femijet tuaj
  • 2016-12-14

Keshilla per te rritur vetebesimin te femijet tuaj

var fbShare url httpvizionplusalkeshilla-per-te-rritur-vetebesimin-te-femijet-tuajsize smallp styletext-align justifyBesimi eshte nje nga dhuratat me te medha qe nje prind mund ti jape femijes Procesi i vetevleresimit dhe dashurise per veten kultivohet qe ne vitet e para te jetes e prindi eshte akt