Rezultate te kerkimit per termin: +Data

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.824Z

Data 15 shtator 2013

Nga Altin Ketro   Nuk është thjesht një datë, nga ato data që ligjërojnë një qeveri sipas parametrave kushtetues dhe përfundimisht i japin fund qeverisë së mëparshme. 15 shtatori i 2013-ës do të mbahet mend si datë çlirimi, si datë frymëmarrjeje, si data e nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.850Z

Data e katërt

02-06-2012 / Nga Qemal Sakajeva Serbia nuk është se është parë si një shtet me “dy dyer”, siç e pohoi Tomisllav Nikoliç me një nuancë theksimi, në ditën e betimit si president. Serbia derën e madhe e ka nga Moska&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.962Z

Krasniqi Sot caktohet data e zgjedhjeve

Presidenti i perkohshem i Kosoves Jakup Krasniqi ka deklaruar se diten e sotme do te percaktohet data per mbajtjen e zgjedhjeve te parakohshme. Sot pasdite kemi nje takim me perfaqesuesit e partive politike dhe do te percaktojme dy data ate per zgjedhjet ne komunen e Rahovecit si dhe ate per zgje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.139Z

Open Data Albania mbërrin në Shkodër

Me dëshirën për t`u fokusuar në grupe të rëndësishme sociale me rol në jetën publike dhe perspektivën e zhvillimit, Open Data Albania, ka mbërritur në Shkodër vlerësuar rolin e Universitetit të Shkodrës në formimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.639Z

Topi: Të afrohet data e zgjedhjeve

01/03/2005  Nënkryetari i PD e ka cilësuar propozim inatçor deklaratën e PS për vendosjen e datës 3 korrik "Presidenti i Repubikës nuk e ka dhënë ende fjalën e tij për ditën e votimeve" Nënkryetari i Partisë Demokratike, Bamir Topi, e ka cilësuar propozim inatçor deklaratë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.270Z

Berisha: Data e zgjedhjeve nuk ndryshon

Kryeministri Sali Berisha nga skaji më jugor i vendit ka konfirmuar se 23 qershori mbetet data kur shqiptarët do zgjedhin qeverinë e re. Përtej çdo pikëpyetje, shefi i maxhorancës ka deklaruar se proçesi zgjedhor nuk do të shtyhet. Zgjedhjet do të zhvillohen në 23 Qershor, data nuk do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.485Z

VIDEO/ Si ndryshohet data e skadencës në Shqipëri

Sa të sigurta janë ushqimet që konsumohen në vendin tonë?! Sipas një video-skandali të publikuar në emisionin Oktapod, nuk janë aspak të sigurta. Gazetari i emisionit mundi të fshijë datën e skadencës në disa lloje të ndryshme produktesh vetëm me ndihmën e një llaku flokësh, d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama