Rezultate te kerkimit per termin: +David +Beckham

Meta: total 1000 / total_found 1249 / time 0.001 / keyword[0] david / docs[0] 14896 / hits[0] 20243 / keyword[1] beckham / docs[1] 1661 / hits[1] 3518 /
Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare
  • 2019-03-21

Ja çfarë nuk duhet të veshin burrat pas moshës 50-vjeçare

Nga xhinset me bel të lartë te pantallonat ushtarake Adrian Clark në Guardian rendit hapat e gabuar të njerëzve përjetësisht të rinj: nga xhinset me bel të lartë të pëlqyera nga Obama te atletet Converse. U thoni po trikove të gjata dhe golfeve.

Njihuni me 10 meshkujt më të bukur në botë
  • 2019-02-08

Njihuni me 10 meshkujt më të bukur në botë

Në renditjen vjetore të hartuar nga TC Candler dhe nga kritikët e Indipendent, kryeson në radhë të parë Jason Momoa Në mesin e 100 burrave më të bukur në botë, është edhe një italian, Mariano Di Vaio, në renditjen vjetore të Tc Candler dhe Indipendent, pozicionohet në vendin e tet

Harrojeni dimrin e zi, këto 4 ngjyra do tia u bëjnë stinën perfekte
  • 2019-02-04

Harrojeni dimrin e zi, këto 4 ngjyra do tia u bëjnë stinën perfekte

Shpesh stinën e dimrit, kur përzgjedhim veshjet e lidhim me tonet e ftohta, ku dominon ngjyra gri dhe ajo e zezë, por ekspertët e fushës së modës, kërkojnë që ti dëgjoni dhe kësisoj ti shtoni më shumë ngjyrë veshjes tuaj. Sipas tyre janë disa nuanca të mrekullueshme, shumë të ngro

No Pic available
  • 2018-12-23

Femrat më të famshme të seksit

1.Sunny Lane E lindur në vitin 1980 ajo është një nga aktoret e njohura të pornografisë dhe modele nudo. Bjonde me një buzëqeshje tunduese ajo ka arritur të kthehet në yllin e interpretimeve pornografike. Karriera e saj është mbështetur nga prindërit, pasi ajo ende jeton në një apart

Neymar: Herët a vonë, çdo kampion duhet të luajë në Premier League
  • 2018-12-06

Neymar: Herët a vonë, çdo kampion duhet të luajë në Premier League

Protagonist në fushë, por edhe në rrjetet sociale, ylli brazilian i Paris Saint Germain, Neymar i ka shkelur syrin kampionatit anglez të futbollit, gjatë një diskutimi të hapur në llogarinë e tij në Youtube. I pyetur nga njëri prej fansave nëse do të luante ndonjëherë në Premier Leag

Dhjetë çifte të famshme që janë rimartuar sërish (Foto)
  • 2018-09-25

Dhjetë çifte të famshme që janë rimartuar sërish (Foto)

Nga Rod Stewart te Beckham, çiftet që thanë po edhe njëherë Kohët e fundit, Salma Hayek ripërtëriu zotimet e martesës me Francois-Henry Pinault. Të njëjtën gjë kanë bërë edhe Beyoncé dhe Jay Z, Alec dhe Hilaria Baldëin në mes të festave të çmendura dhe shuam intime. Salma Hayek

Ibrahimoviç apo Beckham? Ja basti i dy legjendave për Angli-Suedi
  • 2018-07-07

Ibrahimoviç apo Beckham? Ja basti i dy legjendave për Angli-Suedi

Zlatan Ibrahimoviç dhe David Beckham ndezin sfidën çerekfinale të Botërorit Angli-Suedi, sikur të dy të ishin në fushë. Gjiganti suedez e ngacmoi i pari ish-shokun e tij të skuadrës te PSG, duke e ftuar të vinin bast: David Beckham, nëse Anglia fiton të ofroj një darkë ku ta duash n