Rezultate te kerkimit per termin: +David +Brown

Meta: total 277 / total_found 277 / time 0.000 / keyword[0] david / docs[0] 14896 / hits[0] 20243 / keyword[1] brown / docs[1] 2061 / hits[1] 3976 /
Abuzim me të miturit, britaniku Brown kërkon lirim të parakohshëm
  • 2018-05-15

Abuzim me të miturit, britaniku Brown kërkon lirim të parakohshëm

Britaniku David Brown, i cili u dënua në vitin 2008 me 20 vjet burg nga gjykata e Tiranës për abuzim me të miturit, kërkon lirim të parakohshëm. Kërkesa e britanikut ka ardhur në një moment kur ai ka kryer dy të tretat e dënimit. Kërkesa e britanikut po shqyrtohet nga gjyqtarja Terez

No Pic available
  • 2017-11-18

Durazzo-t, pasioni i parezistueshëm për artin

«Durazzo-t, dozhët e purpurt të Republikës së Gjenovës, janë padyshim një nga familjet më të shquara të diasporës shqiptare, familje e cila ka nxjerrë nga gjiri i saj 9 dozhë, 2 kardinalë, 30 senatorë, 16 ambasadorë dhe personalitete të tjera të shkencës, filozofisë, fesë dhe k

No Pic available
  • 2017-10-01

Whitney Houston, ishte biseksuale lidhja e fshehtë me asistenten

Në katin e parë të Beverly Hilton më 11 shkurt 2012 makinat e zeza do të ndaleshin, për të lënë aty yje si Serena Williams, Britney Spears dhe Gayle King, për festën e Grammys. Disa kate më sipër në dhomën 434 një ekip mjekësor ishte duke u kujdesur për trupin e pajetë të yllit t

No Pic available
  • 2017-05-29

U dënua për pedofili, David Brown i zbresin 45 ditë nga dënimi

Gjykata e Tiranës ka zbritur 45 ditë nga dënimi britanikut David Brown, i dënuar  për pedofili gjatë drejtimit të fondacionit Fëmijët e Tij në Shqipëri. Ulja e dënimit është bërë për shkak të sjelljes së mirë në qeli. Britanikut David Brown i kanë mbetur edhe 4 vjet e

Gjykata i ul 45 ditë nga dënimi pedofilit David Brown
  • 2017-05-29

Gjykata i ul 45 ditë nga dënimi pedofilit David Brown

Gjykata e Tiranës ka ulur me 45 ditë dënimin e mbetur për David Brown, britanikun e dënuar me 20 vjet burg për pedofili. Vendimi i gjykatës ishte në pranim të kërkesës së bërë nga i dënuari Brown. Avokatja i tha gjykatës që kërkuesi ka shfaqur sjellje shumë të mirë në burg, ka

No Pic available
  • 2017-03-21

U dënua për pedofili, Gjykata refuzon kërkesën e britanikut: Ska rihapje të procesit

Gjykata e Tiranës ka refuzuar kërkesën e britanikut David Brown, i dënuar me 20 burg për pedofili, për rihapje të procesit. Sot Gjykata ka nxjerrë vendimin sipas të cilit, nuk do të ketë një proces të ri ku pala mbrojtëse kishte kërkuar marrjen në pyetje të 3 dëshmitarëve kyç, t

No Pic available
  • 2017-03-20

Gjyqi për David Brown, Gjykata refuzon rihapjen e çështjes

Gjykata e Tiranës ka refuzuar rihapjen e çështjes për ish-drejtuesin administrativ të fondacionit Fëmijët e Tij në Shqipëri, David Brown, i akuzuar për pedofili. Trupa gjykuese ka deklaruar se kërkesa duhet të ishte bërë në fazën paraprake. Avokatja e Brawn pretendon se fëmijët nuk