Rezultate te kerkimit per termin: +David +Guetta

Total: 68
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.565Z

David Guetta kapet mat

Fotot e David Guettas, të publikuara në shtyp gjatë së mërkurës, nuk do t'i pëlqejnë aspak bashkëshortes së tij të 20 viteve. Një prej DJ më të njohur të botës frekuentoi një ditë më parë i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.489Z

Himni i Euro 2016, David Guetta ftesë për fansat

David Guetta është ai që do të ketë detyrën të krijojë himnin e kampionatit Evropian të futbollit të vitit 2016. DJ i njohur francez e ka nisur punën dhe tashmë është vënë në kërkim të 1 milionë fansave që të jenë prezentë në këtë hit të tij, që do të titullohet ‘

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.707Z

VIDEO David Guetta publikon kengen zyrtare te Euro 2016 me simbolet e Shqiperise

Kjo eshte kenga zyrtare e Euro 2016 me simbolet e Shqiperisebr br Video u publikua nga David Guetta dhe eshte nje bashkeproduksion me Giorgio Tuinfort amp Afrojackbr br Kenga e David Guetta ft Zara Larsson This Ones For You Albania eshte nje prodhim i arner Music Group Companybr br Kjo kenge d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.111Z

DJ David Guetta publikon këngën për Shqipërinë (video)

Një nga DJ më të njohur në botë që është edhe DJ zyrtar i kampionatit të futbollit Euro2016, David Guetta, ka publikuar mbrëmë në kanalin Youtube një këngë dedikuar kombëtares shqiptare të futbollit. Këngën e titulluar "This one is for you Albania" (Kjo është për ty Shqipëri)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.767Z

David Guetta rinovon betimet e martesës, pas 20 vite i martuar (FOTO)

Ai është Dj më i famshëm në botë dhe ka kontakte me pafundësi femrash. Por, David Guetta ka mundur që ta ruajë martesën e tij prej 20 vitesh, për shkak të dashurisë për bashkëshorten e vet, Cathy. Dhe, për ta treguar edhe një herë dashurinë e vet ndaj të shoqes, 44

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.569Z

David Guetta kapet "mat"

Fotot e David Guettas, të publikuara në shtyp gjatë së mërkurës, nuk do t'i pëlqejnë aspak bashkëshortes së tij të 20 viteve. Një prej DJ më të njohur të botës frekuentoi një ditë më parë i vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.381Z

David Guetta puthje me modelen 25 vite më të vogël |FOTO

Transmetuar më 30.07.2016 - 08:15 Rrallë flitet për jetën e tij personale. Madje edhe të gjesh foto të tyre bashkë në internet është mjaft e vështirë. Por mesa duket këtë herë David Guetta dhe e dashura e tij ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama