Rezultate te kerkimit per termin: +David +Ospina

Total: 13
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.449Z

Vjen Cech, qëndron Szczesny, shkon Ospina

Portieri çek nuk dëshiron të qëndrojë edhe një sezon tjetër nën hijen e Courtois te Chelsea dhe dëshiron largimin nga Blutë e Londrës, për të kaluar te Arsenali. Megjithatë me ardhjen e Cech te “Topçnjtë”

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.161Z

E bën "qerak" Arsenalin, ata e shesin portierin Ospina!

David Ospina nuk do të jetë lojtar i Arsenalit në edicionin tjetër. Edhepse ishte vendimtar me paraqitjen e tij në javët e fundit të Premierligës, Arsenali ka vendosur ta largoi atë. Mediat turke raportojnë orëve të fundit se Fenerbahce e k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.619Z

Arsenal merr portierin David Ospina

0 brbr brbrArsenal ka marre portierin e Kolumbise David Ospinabrbr brbr25 vjecari luan prej vitit 2008 me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.808Z

Oscar përfundon në spital nga kjo ndërhyrje e rëndë

Mesfushori i Chelsea Oscar mësohet se ka përfunduar në spital pasi ka pësuar një shembje të mundshme si rrjedhojë e një përplasje të rëndë me portierin e Arsenalit David Ospina. Gjatë përplasjes të së dielës pasdite në "Emirates", portieri kolumbian u përplas me Oscar, duke e rr�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.565Z

Me lot në sy, iu thotë lamtumirë bashkëlojtarëve

Menjëherë pas zyrtarizimit të transferimit që i bëri Arsenali portierit kolumbian, David Ospina, nga Nice, skuadra franceze ka ngarkuar në internet momentin emocionuese të ndarjes së portierit nga bashkëlojtarët. Ospina 25 vjeçar, qëndroi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.106Z

Arsenal bëhet me portier të ri

Gjithçka pothuajse ka përfunduar, Arsenali ka arritur marrëveshje për transferimin e portierit kolumbian, David Ospina. Sipas presidentit të Nice, Christian Estrosi, protieri sot do i kaloj testet mjekësore te Gunners dhe do i kushtoj atyre rreth 4-5 milionë euro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.467Z

Ja çka të bënë konkurrenca (Foto)

Duke qenë shumë i vetëdijshëm për konkurrencën që ka, portieri i Arsenalit, Wojciech Szczesny, është duke u përgatitur maksimalisht në palestër, para fillimit të sezonit të ri, dhe atë i vetëm. Ardhja e Petr Cech nga Che

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama