Rezultate te kerkimit per termin: +David

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.509Z

Rikthehet David Beckham

Prej thuajse një viti David Beckham vari këpucët në gozhdë duke hequr dorë nga futbolli i luajtur profesionist. Ish-kapiteni i Anglisë vazhdon suksesshëm karrierën e tij si model. 38-vjeçari pozoi së fundmi për linjën e të brendshmeve për meshkuj H&M duke nxjerrë në pah muskujt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.661Z

David Beckham parukier?

Look-u i David Beckham sjell tendence...nder vite futbollisti ka ndryshuar pamje dhe fansat e tij e kane ndjekur shpesh. Megjithate askush nuk e kishte imagjinuar David te behej parukier. Po ja qe ndodhi...bashkeshorti i Vic, gjate emisionit Lopez Tonight i preu floket drejtuesit te emisi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.680Z

Aksidentohet David Beckham

 David Beckham është ndeshur me një makinë tjetër derisa po shkonte në shtëpinë e tij në Beverly Hills. Ish-kapiteni i futbollit anglez, ishte me Range Rover sportiv të zi, ndërsa kishte djalin e tij Brooklyn ne sediljen e pasagjerit. Dav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.638Z

David Villa drejt SHBA

Sulmuesi i Atleticos se Madridit David Villa eshte gati te nenshkruaje nje kontrate 3-vjecare me New York City per tu transferuar drejt SHBA kete vere citon Supersportbr br Stacioni radiofonik Cadena Cope beri te ditur se klubi amerikan qe eshte nen pronesine e perbashket te Manchester City dhe Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.847Z

Ka vdekur këngëtari legjendar David Bowie

Në moshën 69 vjeçare ka vdekur këngëtari i mirënjohur britanik, David Bowie, pas një beteje të gjatë me kancerin. Lajmin e ka konfirmuar i biri i Bowie-t, regjisori Duncan Jones, përmes rrjeteve sociale. "David Bowie ka vdekur paqësisht i rrethuar nga familja pas një beteje 18-muajshe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.162Z

Manchester shkarkon trajnerin David Moyes

0 Manchster UTD shkarkon David Moyes David Moyes nuk eshte me trajner i Manchester United Ai eshte shkar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.849Z

David Luiz, një selfie tmerruese

Flokët e David Luiz janë bërë shpesh objekt humori dhe janë një karakteristikë dalluese e tij. Por edhe vetë ai ka vendosur të bëjë pak humor me to. Ai ka publikuar një foto ku shfaqet me një fytyrë të frikshme dhe flokët e përhapur. "Duke u përpjekur të bëhem normal", shkruan L

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama