Rezultate te kerkimit per termin: +De +Biazi

Total: 2531
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.662Z

DUKA DE BIAZI

Trajneri i kombëtares shqiptare dhe presidenti i FSHF-së, Armando Duka kanë thënë se do të bëjnë gjithçka për të afruar në ekip lojtarin e Mançester Junajtid. Ai është një talent i madh dhe do të përpiqemi që në çdo mënyrë të arrijmë tek ai. Ka mbetur vetëm rruga zyrtare p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.816Z

De Biazi, tani komentator

Xhani De Biazi ka përfunduar të gjitha punët në Tiranë për rinovimin e kontratës së tij dhe tani është në Itali për të pasur disa ditë pushimi, nëse mund të quhen të tilla. Numri një i kombëtares shqiptare ka qenë i pranishëm në stadiumin Friuli për të komentuar një nga ndes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.555Z

Frenon De Biazi

Dritan Ikonomi Trajneri i Shqipërisë paralajmëron kundër euforisë: Qipro është skuadër e fortë, fitorja 6-1 nuk përsëritet më. Agresiviteti, kyçi i suksesit tonë Pesë sulmues në kombëtare të japin përshtypjen e një skuadre tejet ofensive, megjithatë Xhani de Biazi e ka nisur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.329Z

De Biazi: Goli i parregullt

Nga Olsi Tujani Trajneri i Shqipërisë ka deklaruar se përpara akordimit të penalltisë, mungon një faull Në pjesën e dytë kemi bërë një lojë më të mirë dhe kemi rrezikuar disa herë portën Trajneri Xhani de Biazi ka mbetur i pakënaqur nga ajo që ka marrë Shqipëria në ndeshjen m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.965Z

FOTOLAJM/De Biazi takon Manajn

Sikurse kishte premtuar, Xhani De Biazi takoi sulmuesin shqiptar të Interit, Rei Manaj. Së bashku me ndihmësin e tij Paulo Tramexani, trajneri i Kombëtares u takua me 18-vjeçarin në Milano të enjten. Tekniku italian gjithashtu do ta ndjekë lojtarin në stërvitje si dhe do të bisedojë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.535Z

De Biazi: Kosova bëri sa mundej

Xhani de Biai ka theksuar se Përfaqësuesja e Kosovës dha maksimumin në sfidën ndaj Turqisë, teksa u shpreh se Anel Rashkaj ende nuk gëzon epitetin e liderit te skuadra verdhekaltër. Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi, ka theksuar se Kosova dha maksimumin në takimin nda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.077Z

Dorëzohet De Biazi: Ventura, suksese!

Trajneri i kuqezinjve humb garën për pankinën e Italisë: Gjëja më e rëndësishme për mua është Europiani Marçelo Lipi – Ish-trajneri, i cili do të emërohet drejtor teknik në FIGC, ka insistuar për emërimin e Venturas, pasi ky i fundit ishte i gatshëm të përfshinte në staf

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama