Rezultate te kerkimit per termin: +De +Grafshcap

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.293Z

Padyshim, kjo është huqja e javës

Një huqje fatale pranë portës së zbrazët është parë në ligën e dytë të kampionatit holandez. Në ndeshjen mes De Grafshcap dhe Veendam, futbollisti polak Pazyszek dështoj të fus topin në portën e boshatisur. Futbolli

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama