Rezultate te kerkimit per termin: +DeBiazi

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] debiazi / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
Kujdes, DeBiazi ka të drejtë  Qipro,  ka bilanc pozitiv ndaj nesh
  • 2012-09-07

Kujdes, DeBiazi ka të drejtë Qipro, ka bilanc pozitiv ndaj nesh

Nga Enver Tonuzi Ndeshjet direkte midis Shqipërisë dhe Qipros : 19/08/1998                   Qipro                 3-2   Shqipëria (Miqësore) 15/08/2000                   Shqipëria         0-0   Qipro          (Miqësore) 1