Rezultate te kerkimit per termin: +Death +Valley

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] death / docs[0] 152 / hits[0] 194 / keyword[1] valley / docs[1] 307 / hits[1] 397 /
10 parqet kombëtare më të bukura në SHBA (Foto)
  • 2016-08-28

10 parqet kombëtare më të bukura në SHBA (Foto)

Rreth 59 parqe kombëtare në SHBA janë atraksionet turistike më të mëdha në botë, me më shumë se 300 milionë vizitorë në vit. Peizazhe mahnitëse, natyrë me diversitet. Kjo është më e pakta ajo që ofrojnë këto bukuri. Ne po ju sjellim imazhet e 10 nga parqet më të bukura në SHB

Karen Köhler: Kur grepat e letërsisë kapin raketa suksesi
  • 2015-10-17

Karen Köhler: Kur grepat e letërsisë kapin raketa suksesi

Për dashurinë dhe dhimbjen, sëmundjen, vdekjen, dhunën, vetëvrasjen...janë këto temat që Karen Köhler rrëfen në librin e saj "Ne kemi kapur raketa me grep". Në këtë intervistë ajo zbulon empatinë për personazhet, universin femëror, kozmosin e letërsisë, sekretet e suksesit, stil

No Pic available
  • 2014-01-17

Bukuri të rralla natyrorenë fokusin e aparatit

Të tjera rreth shkrimit FOTO Toka nuk ndalon kurrë së na surprizuari.Çdo cep i planetit ofron pjesë natyrale të veçanta duke bërë të mendojmë që do të kishte qenë më e udh&