Rezultate te kerkimit per termin: +Debati

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.423Z

Debati

31/01/10 20:30 Banoret pasi kane ngrene dhe diskutuar per tema te ndryshme ulen ne kolltuke. Eshte Hakiu ai qe hedh idene e nje debati. Idene e tij e mbeshtet Pamela dhe Graciela. Pas kesaj ata therrasin edhe te tjeret qe te vijne te ulen te gjithe dhe te hapin nje debat te caktuar. Ndersa pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.958Z

Debati per privatizimet

Debati per privatizimet E hene 14 Janar 2013 1709 p styletext-align justify p Debati per privatizimetNuk duhet te kete privatizime 6 muaj para zgjedhjeve Kjo eshte deklarata e liderit te opozites se kohes Sali Berisha qe mban daten 15 shkurt 2005 thene ndryshe rreth 5 muaj para zgjedhjeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.094Z

Debati Palin-Biden, rekord shikueshmerie

Debati mes Sarah Palin dhe Joe Biden eshte ndjekur nga 70 milione shikues ne SHBA, duke u bere keshtu eventi politik me i ndjekur vitet e fundit. Perballja e dy kandidateve per zevendespresidente ka thyer edhe rekordin e shikueshmerise te shenur nje jave me pare ne debatin mes Obames dhe McCain. R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.213Z

Debati: Në mbështetje të gënjeshtrës politike

Shteti i Ohajos në SHBA po diskuton mundësinë për ta bërë vepër penale gënjeshtrën e politikanëve gjatë fushatave elektorale. Por një monitorues i gënjeshtrave elektorale beson se një masë e tillë është e gabuar… Jack Shafer, Reuters Nëse lexon me kujdes, ti do të qesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.080Z

Debati per borxhin

Në politikën amerikane, Uashingtoni po përjeton një gjendje rimëkëmbjeje pas një beteje të vështirë lidhur me ngritjen e tavanit të borxhit. Presidenti amerikan, Barak Obama, nënshkroi të martën marrëveshjen e ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.443Z

Debati që meriton Tirana

Nga Sokol Balla* Dita e martë nuk është e thënë të jetë ters. Pikërisht këtë të martë, atëherë kur nuk pritej, dy rivalët kryesorë për bashkinë e Tiranës, shtrënguan duart, shkëmbyen batuta dhe treguan se gara për kryeqytetin, mund të kishte qënë edhe më qytetare sesa ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.625Z

Debati ekonomik Nano-Berisha

17/06/2005  Ideja e fundit për një debat të udhëheqësve kryesorë politikë nën patronazhin e Dhomës Amerikano-Shqiptare të Tregtisë, është një ide e shkëlqyer dhe është aq shumë e tillë sa defektet e saj duhen thënë të fundit. Më së pari, debati imponohet me autorite

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama