Rezultate te kerkimit per termin: +Debatik +Currin

Total: 122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.216Z

Rusët dhe turqit,"të çmendur" për Debatik Currin

Dy mbrojtësit kuqezinj të Vorsklla Polltavës në Ukrainë kërkohen nga disa ekipe dhe mund të largohen në janar Ecuria e shkëlqyer e ekipit ukrainas Vorskla Polltava u dedikohet pa dyshim dy futbollistëve të kombëtares, Armend Dallku dhe Debatik Curri. Revista prestigjioze e Ukrainës, "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.447Z

Këlni do edhe Debatik Currin

 Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Debatik Curri, kërkohet nga skuadra e Bundesligës gjermane Këln, përcjell revista "Kicker" të enjten. Këlni është në kërkim të një zëvendësuesi për kamerunasin Pierr Uome, i cili është dëmtuar rëndë. "Ende nuk është arrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.342Z

  Hofenhaimi kërkon Debatik Currin

Hofenhaimi, skuadra surprizë e Bundesligës 1 dhe kampionia e dimrit në Gjermani, kërkon mbrojtësin e Vorskla Poltavës, kosovarin Debatik Curri. Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit ukrainas. E Marte, 06 Janar 2009  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.682Z

Steaua, 2.2 milione euro per Currin e Bylykbashin

Dorian Bylykbashi cilesohet nga media rumune si pasardhesi I Dikes, lojtarit te kombetares se Rumanise qe do te largohet nga Steaua. Klubi rumun po mposht konkurrencen e Shahtarit te Donjeckut per te marre te dy shqiptaret, Debatik Currin dhe Dorian Bylykbashin, njeri I Vorskles se Poltaves dhe tjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.499Z

Kur Rajkardi pyeti për Debatik Currin

Bledar KUKA- Kur ai kalon nëpër rrugët e Poltavës me BMË-në e tij me numrat "4433", nuk mbetet pa u pikasur. Debatik Curri është bërë si një djalë i këtij qyteti ukrainas, jo vetëm një nga udhëheqësit e skuadrës vendase, Vorskla, por edhe pjesëtar i "legjionit VIP" të Poltavë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.197Z

Bajerni i Mynihut vëzhgon Currin e Dallkun

 E bujshme. Debatik Curri dhe Armend Dallku do të jenë sot nën vëzhgimin e një skauti të famshëm, që përfaqëson, as më pak e as më shumë, por Bajernin e Mynihut. Pas publikimit të lajmit në mediat ukrainase, një gjë e tillë u konfirmua zyrtarisht për “Panorama Sport&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.803Z

  Herta e Berlinit kërkon Debatik Currin

Herta e Berlinit duket se është klubi i ardhshëm e Debatik Currit. Lajmin për Albania-sport.com e dha menaxheri i mbrojtësit të Vorskla Poltavës, Nexhmedin Haxhiu. “Po, është e vërtetë. Menaxheri i Hertës, Rudi Wojtowic me ka kontaktuar, përmes një menaxheri kroat, Ivanisheviç, se H

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama