Rezultate te kerkimit per termin: +Debatik +Currit

Total: 198
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.139Z

Tirana merr kryesimin falë Debatik Currit

Pa kaluar tri ditë pushim, skuadrat e Superiores gjenden sërish në veprim, duke u detyruar t’i përveshin mirë mëngët në aspektin fizik. Në mesjavë (e mërkurë dhe e enjte) u luajt java e tretë, që u shoqërua me dhunë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.295Z

Kombetarja, demtohet Debatik Curri

Debatik Curri eshte demtuar ne ndeshjen e fundit te kampionati ukrainas, Vorlska-Arsenal. Nuk saktesohet nese demtimi i fundit i Currit eshte apo jo me pasoja per te ardhmen e tij, por mesohet se pas ndeshjes mbrojtesi i ekipit tone kombetar ka bere analizat per t'u njohur ekzaktesisht mbi shkallen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.447Z

Këlni do edhe Debatik Currin

 Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Debatik Curri, kërkohet nga skuadra e Bundesligës gjermane Këln, përcjell revista "Kicker" të enjten. Këlni është në kërkim të një zëvendësuesi për kamerunasin Pierr Uome, i cili është dëmtuar rëndë. "Ende nuk është arrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.803Z

  Herta e Berlinit kërkon Debatik Currin

Herta e Berlinit duket se është klubi i ardhshëm e Debatik Currit. Lajmin për Albania-sport.com e dha menaxheri i mbrojtësit të Vorskla Poltavës, Nexhmedin Haxhiu. “Po, është e vërtetë. Menaxheri i Hertës, Rudi Wojtowic me ka kontaktuar, përmes një menaxheri kroat, Ivanisheviç, se H

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.216Z

Rusët dhe turqit,"të çmendur" për Debatik Currin

Dy mbrojtësit kuqezinj të Vorsklla Polltavës në Ukrainë kërkohen nga disa ekipe dhe mund të largohen në janar Ecuria e shkëlqyer e ekipit ukrainas Vorskla Polltava u dedikohet pa dyshim dy futbollistëve të kombëtares, Armend Dallku dhe Debatik Curri. Revista prestigjioze e Ukrainës, "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.914Z

Vorskla u mohon Bundesligën sërish Currit dhe Dallkut

 Shtutgarti e Borusia e Dortmundit, janë rihedhur në sulm për dyshen kuqezi të Vorskla Poltavas, Debatik Curri e Armend Dallku, por e keqja e tyre është se klubi ukrainas është më shumë i interesuar të arrijë suksese këtë sezon dhe nuk dëshiron të shtojë të ardhurat. Burime br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.680Z

 Ahmed Januzi, kuqeziu i dhjetë nga KosovaJanuzi bëhet kështu kosovari i dhjetë pas Lorik Canës, Arjan Beqajt, Armend Dallkut, Debatik Currit, Besart Berishës, (luajnë aktualisht), si dhe Besnik Hasit, Mehmet Dragushës Blerim Rrustemit, Bekim Ka

Ahmed Januzi i ka të gjitha “kartat” në rregull për të luajtur zyrtartiasht me Kombëtaren U-21 dhe atë A të Shqipërisë. Sulmuesi i talentuar 20-vjeçar kosovar – luan në Ukrainë me Vorskla Poltavan -  pas shpalljes së dekretit të Presidentit të Republikës, Bamir Topi, për

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama