Rezultate te kerkimit per termin: +Deda

Total: 4255
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.967Z

Deda në Presidencë

Nga Express më 09 prill 2011 në ora 13:32 Ish-themeluesi i Partisë FeR, Ilir Deda është emëruar Këshilltarë Kryesor i Presidentes, Atifete Jahjaga. Kjo është konfirmuar sot pasi Ilir Deda e ka shoqëruar Presidenten Jahjaga, në vizitën e parë në Forcën e Sigurisë. Deda bashkë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.900Z

Deda: Qeveria ka harruar Mirditën

Deputetja e Partisë Albina Deda akuzoi qeverinë se ka lënë në mëshirë të fatit dhe pa energji dhjetra banorë të zonave të thella të Mirditës. Deputetja Deda ishte në fshatin Domgjon të Mirditës, ku varfëria, mungesa e energjisë dhe i ftohti e kanë bërë të pamundur jetën e dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.776Z

Shfajësohet Tom Deda

14/07/2009  Prokuroria: Paraqitu më 17 korrik në këshill TIRANE- Prokurori i Laçit, Tom Deda, që u akuzua nga Këshilli i Prokurorisë së Përgjithshme për mosparaqitje në 4 mbledhjet e fundit të zhvilluara në ngarkim të tij, ka reaguar nëpërmjet një deklarata ku me anën e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.161Z

Dorehiqet Eltar Deda

E premte 24 Shkurt 2012 2310 ELTAR DEDAKryetari i Partise Socialiste te Vlores Eltar Deda ka dhene doreheqjen nga kandidimi per kryetar te kesaj dege ne zgjedhjet per drejtuesit e rinj te PS ne rrethe. Gjate mbledhjes se Asamblese te zhvilluar ne qytetin bregdetar Deda ka ndermarre vendimin d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.905Z

PD, Deda: Qeveria ka harruar Mirditën

Apeli i deputetes: Dhjetëra familje pa drita dhe në kushte ekstreme varfërie në fshatrat e Mirditës Deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda, akuzoi dje qeverinë se ka lënë në mëshirë të fatit dhe pa energji dhjetëra banorë të zonave të thella të Mirditës. Deputetja Deda ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:55.915Z

Deda “godet” Vetëvendosjen

Mospajtimet dhe përplasjet në Lëvizjen "Vetëvendosje" kanë filluar të bëhen pothuajse përditshmëri. Pas disa përjashtimeve, largimeve dhe krijimit të "Fraksionit +" nga Ajnishahe Halimi, Arben Gecaj...etj., të hënën edhe deputeti Ilir Deda ka "goditur" fort partinë e tij, lidhur me sj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.371Z

Deda: Borko u ngut

Nga Express më 12 maj 2011 në ora 19:09 Ilir Deda, përfaqësues i Presidentes së Republikës, Atifete Jahjaga, në ekipin e dialogut teknik në mes të Kosovës dhe Serbisë, ka thënë se ardhja e Borko Stefanoviqit në Kosovë është vizitë e ngutshme. “Është e hershme vizita e zo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama