Rezultate te kerkimit per termin: +Defektet +Fieri

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.459Z

Defektet Fieri vuan mungesen e dritave

Fieri vuan nga rrjeti i amortizuar elektrik, duke i shkaktuar qytetit mungesa të theksuara të energjisë elektrike. Aq i vjetër është rrjeti në këtë qytet, sa e rendit Fierin të parin në vend për nga defektet e shkaktuar, rreth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.865Z

Defektet në një nënstacion lënë në terr gjysmën e qytetit

Fier Pa drita edhe institucione të rëndësisë së veçantë, si gjykata, tatimet, policia Më shumë se gjysma e qytetit të Fierit është përballur të enjten me mungesë të energjisë elektrike. Kjo e fundit ka munguar për më të tepër se 12 orë. Shkak i ndërprerjes së energjisë ka q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.431Z

Defektet, Fieri i rikthehet errësirës

12/11/2009  Ankohen banorët, OSSH premton FIER- Çdo ditë ndërprerjet e dritave për shkak të defekteve janë bërë fenomen. Mbrëmjen e kaluar, për rreth 3 orë, qyteti u pushtua nga errësira, si rezultat i mungesës së energjisë.Tashmë në familjet fierake malli më i tregtuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.658Z

Fieri, i pakënaqur me CEZ

Debate të ashpra mes CEZ Shpërndarje dhe përfaqësuesve të qeverisjes vendore në Fier. Tonet e larta, akuzat, debatet kanë përshkruar për më shumë se një orë takimin ballafaques të thirrur nga prefekti Bujar Hasa, mes përfaqësuesve të kompanisë CHEZ dhe krerëve të njësive të q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.680Z

Moti i keq lë në errësirë disa zona të vendit, OSHEE: Po riparojmë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, po vijon punën për riparimin e defekteve të shkaktuara në rrjetin elektrik si pasojë e motit të keq. Sipas përditësimit të informacioneve nga terreni, deri në orën 09:00 të ditës së sotme, mbeten ende me defekt 55 fidera, pjesa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.247Z

Moti i keq "zhyt" në terr qytetin dhe rrethinat

Prej disa ditësh, Fieri dhe rrethinat e tij janë "zhytur" në terr. Javën e fundit, mungesa e energjisë ka shkuar më tepër se 12 orë në ditë. Energjia shkëputet diku para mesnate për t‘u rikthyer nga mesdita e një dite më pas. Banorët ankohen se mungesa e energjisë i ka paralizuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.688Z

OSHEE: Defekt në 55 fidra, ja zonat pa energji në Tiranë dhe qytete

Si pasojë e dëmtimit të 55 fidrave disa zona të Tiranës dhe në disa qytete të tjera kanë mungesë të furnizimit me energji elektrike për shkak të motit të keq. OSHEE nëpërmjet një njoftimi tha se janë 1650 punonjës në terre për të riparuar defektet. Zonat pa energji jane: T

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama