Rezultate te kerkimit per termin: +Deg

Total: 4877
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.606Z

Telashe me degë

Shemsi Veseli, Memli Krasniqi dhe Lirak Çelaj më 13 janar të këtij viti do t’i matin forcat e tyre. Atëherë Kryesia e PDK’së në Kryeqytet pritet të votojë për të parin e saj. Këtë e konfirmoi të premten pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.869Z

Haradinaj shkarkon Degën e Vitisë

​Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, ka nisur përgatitjet për zgjedhjet e ardhshme, duke shkarkuar nga detyra udhëheqësit e Degës në Viti. Lirimi i tyre nga detyra është bërë me vendim të kryetarit të AAK-së, R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.636Z

PD themelon degë në Shtime

Partia e Drejtësisë për herë ta parë ka themeluar degë në qytetin e Shtimes, kryetar i së cilës u zgjodh Muhamed Ademaj. Në këtë kuvend të parin zgjedhor morën pjesë 70 delegatë e të cilët zgjodhen edhe kryesin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.430Z

PDK nën presion të degëve

 Humbja e Partisë Demokratike të Kosovës në shumicën e komunave të mëdha gjatë procesit të zgjedhjeve lokale të 3 nëntorit, nuk pritet të kalojë pa ndëshkime. Përfaqësues të degëve të PDK-së n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.327Z

LB-ja konsolidon degën në Rahovec

Lëvizja për Bashkim ka njoftuar se është mbajtur mbledhja e Këshillit Nismëtar për formimin e Degës së Lëvizjes për Bashkim në Rahovec. Mbledhjen e udhëhoqi Koordinatori i KND-së për Rahovec dhe anëtari i Kryesisë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.033Z

Vesa nuk ngrihet as në temperatura -30°C

Këngëtarja Vesa Luma ka postuar një fotografi në Instagram me të cilën ka treguar se është duke qëndruar në Mavrova. Ajo shihej se në dorë mbante skijet me të cilat do ia mësynte bjeshkës së Mavrorvës. Ndër tj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.136Z

Vazhdojnë përçarjet në Degën e LDK-së në Obiliq! Kutllovci apo Hashani në krye të degës?

Burime brenda dhe jashtë Degës së LDK-së në Obiliq, kanë bërë të ditur se po vazhdojnë polemikat për figurën unifikuese që mund të bashkojë dhe fuqizoj degën e LDK-së në Obiliq. Sipas këtyre burimeve jan&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama