Rezultate te kerkimit per termin: +Degjoj +Kryeministrin

Total: 39
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.194Z

Kryebashkiaku, Edi Rama kritikon kryeministrin

Rama: Berisha ben karrshillek qesharak ndaj punes ne Bashkine e Tiranes Kryebashkiaku i Tiranes, njekohesisht lideri i Partise Socialiste, Edi Rama akuzoi diten e djeshme kryeministrin Berisha qe inaguronte rruge komunash te cilat nuk ishin nje investim i tij. Kjo deklarate erdhi gjate pjesmarrjes s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.866Z

Fotolajm Dacic nervozohet nga deklarata e Rames

SSSAbrASS brbrBEOGRAD - Gjate fjalimit te kryeministrit Edi Rama i pakenaqur nuk mbeti vetem kreu i qeverise serbe Aleksander Vucic brbr brbrE pakendshme kjo deklarate ishte edhe per kreun e diplomacise serbe Ivica Dacic brbr brbrReagimi shihet permes mimikes se ministrit te Jashtem i cili degjon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.925Z

Berisha Rama merret mua une me qytetaret

Tirane 27 mars NOA 8211 Kryeministri Sali Berisha deklaroi sot ne Keshillit Kombetar te Partise Demokratike se forca qe ai drejton shkon ne zgjedhje si nje parti qe ka mbajtur premtimet. Shkojme te sigurt ne fitore sepse para shqiptareve dalim si qytetare si prinder si familjare dhe si njerez qe kem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.979Z

Berisha Rama merret me mua une me qytetaret

Tirane 27 mars NOA 8211 Kryeministri Sali Berisha deklaroi sot ne Keshillit Kombetar te Partise Demokratike se forca qe ai drejton shkon ne zgjedhje si nje parti qe ka mbajtur premtimet. Shkojme te sigurt ne fitore sepse para shqiptareve dalim si qytetare si prinder si familjare dhe si njerez qe kem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.575Z

Vetevendosje takim me studente te UP

Levizja Vetevendosje ka vazhduar diten e dyte te fushates elektorale me nje tubim me studente te Universitetit te Prishtines. Lideri i kesaj levizje Albin Kurti tha se studentet ne Kosove ne te kaluaren kane qene nismetar te ndryshimeve te medha politike dhe si te tille meritojne nje trajtim me te m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.064Z

Amb.Palestinez Berishate sqarohet per deklaraten

Te tjera rreth shkrimit E verteta e Izraelit nga ILIR KULLA TIRANE-Ambasadori i Autoritetit Palestinez ne Tirane Issam Massalha eshte shprehur shume i shqetesuar per deklarimin e kryeministrit Berisha ne Izrael se kerkesa per nje shtet palestinez saboton procesin e paqes. Ne nje intervi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.153Z

Laci Do te me vrasin kur te dal nga burgu por une do te flas serish

TIRAN- E di qe kur te dal nga burgu do te me vrasin por une do te flas e do te shkoj deri ne fund edhe me vetegjyqesi po deshen. Keto ishin disa nga fjalet e ish-administratorit te sport-klub Partizanit te dyshuarit Paro Laci thene para Gjykates se Shkalles se Pare ne kryeqytet pas delegimit te dosj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama