Rezultate te kerkimit per termin: +Dejs

Meta: total 90 / total_found 90 / time 0.000 / keyword[0] dejs / docs[0] 90 / hits[0] 148 /
Makina bie në liqenin e Komanit, një i vdekur dhe një i plagosur
  • 2015-04-25

Makina bie në liqenin e Komanit, një i vdekur dhe një i plagosur

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur në rrugën Koman -Vau Dejs. Natën e lënë pas tek miniera e Komanit, mjeti veturë tip Volsvagen, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqenin e Komanit, ku për pasojë ka gjetur vdekjen s

No Pic available
  • 2015-04-24

Aksidentohen babë e bir, makina bien në liqenin e Komanit, vdes 68-vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e një tjetri është regjistruar në Koman. Ngjarja ka ndodhur në orën 21 :25 në rrugën Koman-Vau Dejs, tek miniera e Komanit, ku mjeti veture tip « Volsvagen », në të cilin udhëtonin babë e bir ka dalë nga rruga dhe ka rënë

No Pic available
  • 2013-03-01

Mashtruesi Indrit Aliu,foto me krerët e policisë

TIRANE - Fotot e dy ditëve më parë, të publikuara nga Shqiptarja.com dhe A1 Report, ku i dyshuari për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj, Agron Frroku, shfaqej duke drekuar me drejtuesit më të lartë të policisë së shtetit, nuk janë të vetmet që e inkriminojnë kupolën e uniformave b

No Pic available
  • 2013-03-01

Supermashtruesi Aliu foto me krerët e policisë, ja miqësitë

Të tjera rreth shkrimit Berisha: Hetim fotove, Rama: Kupola kriminale Kupola e policisë me Arben Frrokun/ FOTO TIRANE - Fotot e dy ditëve më parë, të publikuara nga Shqiptarja.com dhe A1 Report, ku i dyshuari për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj, Agron Frroku, shfaqej duke

No Pic available
  • 2013-03-01

Miqësitë e rrezikshme, krerët epolicisë foto me mashtruesin

Të tjera rreth shkrimit Berisha: Hetim fotove, Rama: Kupola kriminale Kupola e policisë me Arben Frrokun/ FOTO TIRANE - Fotot e dy ditëve më parë, të publikuara nga Shqiptarja.com dhe A1 Report, ku i dyshuari për vrasjen e kryekomisarit Dritan Lamaj, Agron Frroku, shfaqej duke

No Pic available
  • 2013-01-19

Shkodër, vidhen 8 milionë lekë nga arkiva e Bashkisë Vau Dejës

SHKODER - Punonjësit e Bashkisë së Vaut të Dejës kanë vjedhur rreth 8 milionë lekë të vjetra nga kasaforta e këtij organi.Ngjarja është regjistruar gjatë orëve të mbrëmjes së djeshmeMësohet se autorët kan&

Nderohen viktimat e sulmeve terroriste në SHBA
  • 2011-09-10

Nderohen viktimat e sulmeve terroriste në SHBA

Nga Express më 10 shtator 2011 në ora 10:06 Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara me një minutë heshtjeje ka nderuar viktimat e sulmeve terroriste në SHBA, më 11 shtator. Ambasadorja amerikane pranë Kombeve të Bashkuara, Suzan Rajs, ka thënë se dhjetë vjet pas këtyre sul