Rezultate te kerkimit per termin: +Deklarata

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.504Z

Deklarata Panariti - Hoxhaj

Deklarata Panariti - Hoxhaj E premte 15 Mars 2013 1413 Deklarata Panariti - Hoxhaj p styletext-align justifyMinistri i jashtem Edmond Panariti e ka cilesuar normale qarkoren qe ministria e jashtme u ka nisur te gjitha ambasadave shqiptare ne lidhje me situaten mes qeverise sone dhe kompanise ce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.761Z

Deklarata e KiE kritikon opozitën

Rusmali Deklarata e Byrosë së Asamblesë Parlamentare të Këshillit të Europës nuk ka tone alarmante, por është vetëm një thirrje miqësore e këtij institucioni që i fton palët të gjejnë një zgjidhje në lidhje me situatën politike që është krijuar në vend. Këtë lexim i bëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.071Z

Deklarata të forta

Nga Ilir Levonja   Referuar një emisioni të Roland Qafokut në ”DEBATI NE CHANNEL ONE”, amerikani Bernd Fisher na paska bërë këto deklarata, të cilat qënkan të forta. Unë po radhis disa prej tyre: – Ju shqiptarët duhet të jeni krenarë për luftën që bëtë gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.254Z

Deklarata e Pavarësisë, pa adresë

Nga Express më 18 shkurt 2011 në ora 12:16 Origjinali i Deklaratës së Pavarësisë së Kosovës vazhdon të mbetet në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës, ngase ende nuk është vendosur për vendin se ku do të ekspozohet përfundimisht. Drejtori i Muzeut Kombëtar, Arbër Hadri, mendon se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.490Z

Pallaska: Deklarata e Jabllanovic raciste

Dastid Pallaska thotë se deklarata e ministrit për kthim dhe komunitete, Aleksandër Jabllanovic ishte raciste dhe se është dashur reaguar menjëherë pas protestës së parë në Gjakovë. "Fati i kësaj Qeverie për mua është totalisht i parëndësishëm. Shkasi i parë që është dek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.582Z

Tuna, deklarata provokuese

Tuna Sejdiu është gjendur shpesh në mediat rozë gjatë këtyre kohëve, pas ndarjes nga bashkëshorti i vet. Dhe, duke se këtij të fundit i ka drejtuar një mesazh në Facebook. Mbylle, unë vesh taka më të gjata se penisi yt, ka shkruar Tuna në adresën e vet. Edhe pse nuk thotë se me kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.998Z

Deklarata për Izraelin, zemërohen palestinezët

Deklarata e kandidatit të mundshëm republikan për president të SHBA-së, Mit Romni se Jerusalemi është kryeqytet i Izraelit është plotësisht e papranueshme, ka thënë shefi i ekipit negociator palestinez, Saeb Erekat. Deklarata e Romnit u be gjate vizites se tij ne Izrael gjatë fundjavës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama