Rezultate te kerkimit per termin: +Deklaroj

Meta: total 1000 / total_found 4152 / time 0.002 / keyword[0] deklaroj / docs[0] 4152 / hits[0] 4644 /
Tradhtoi PD, nënkryetari i Xhelal Mizut i premton votën Ramës me një kusht
  • 2019-04-11

Tradhtoi PD, nënkryetari i Xhelal Mizut i premton votën Ramës me një kusht

Ai mund të cilësohet si një nga tradhtarët më të mëdhenj të PD-së pasi, kishte marrë vazhdimisht pjesë në protestat para Parlamentit dhe Kryeministrisë nga janari në prill përkrah kryetarit të Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu. Po flasim për Korab Litën, i cili pasi pranoi mandati

No Pic available
  • 2019-04-04

Mund ta shkarkojmë, rektori Koni i kthehet Ramës: Sulm i paprecedentë, fajin e kanë dekanët

Pas paralajmërimeve të kryeministrit Edi Rama për shkarkim, ka reaguar ditën e sotme rektori i Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni. Ai shkruan se sulmet dhe akuzat e shefit të qeverisë shqiptare janë të papranueshme dhe të paprecedentë. Koni i drejtohet me një pyetje të gjithë opin

Vrasja e Jurgen Kurtit/ Dervis Arapi: Sndjeva dhembshuri, jam gati për policinë!
  • 2019-03-20

Vrasja e Jurgen Kurtit/ Dervis Arapi: Sndjeva dhembshuri, jam gati për policinë!

Dervis Arapi, djali i picierit të ndjerë Agim Arapi, që u nda nga jeta pasi u masakrua me grushte të forta nga Jurgen Kurti, vjehrri i tij dhe vëllai i këtij të fundit që në fund mori përsipër ngjarjen e rëndë të ndodhur në 2017-ën në Durrës, ka reaguar pasi policia e shpalli në k

Një deputet i PS-së i bëri ofertë gruas sime për të pranuar mandatin
  • 2019-03-05

Një deputet i PS-së i bëri ofertë gruas sime për të pranuar mandatin

Gazetari Elio Laze deklaron se ai dhe bashkëshortja e tij, Ira Vejsiu, janë kontaktuar nga një deputet i PS dhe i kanë bërë një ofertë në këmbim të pranimit të mandatit për bashkëshorten e tij. I ftuar në emisionin Debati në Channel One të gazetarit Roland Qafoku, Laze tha se ofert

Dy fytyrat e Kim Jong-un në prag të takimit me Donald Trump!
  • 2019-02-27

Dy fytyrat e Kim Jong-un në prag të takimit me Donald Trump!

Në prag të takimit me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, cilat janë qëllimet e vërteta të diktatorit të Koresë së Veriut? Shpresa Diktatori Kim Jong-un kurrë nuk ka marrë ndonjëherë simpatinë e botës. Dhe tani që Trump nuk e quan Rocket Man, por e ka rehabilituar at

Samiti me Trump, dy fytyrat e Kim Jong-un!
  • 2019-02-27

Samiti me Trump, dy fytyrat e Kim Jong-un!

Në prag të takimit me presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, cilat janë qëllimet e vërteta të diktatorit të Koresë së Veriut? Shpresa Diktatori Kim Jong-un kurrë nuk ka marrë ndonjëherë simpatinë e botës. Dhe tani që Trump nuk e quan Rocket Man, por e ka rehabilituar at

No Pic available
  • 2019-02-05

Nxori përgjimet që fundosin Vangjush Dakon, gazetarja: Po më hetojnë

Kanë kaluar pak ditë nga publikimi i përgjimeve të reja lidhur me çështjen e blerjes dhe shitjes së votave që u publikuan nga Zëri i Amerikës dhe kanë si personazh kryesor kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dakon dhe raportin e tij miqësor me grupin Avdyli nga Shijaku. Gazetarja e kron