Rezultate te kerkimit per termin: +Delegacioni

Total: 8176
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.168Z

Delegacioni i KiE ne Presidence

Delegacioni i Asamblese Parlamentare te Keshillit te Europes ka mberritur ne Presidence, duke nisur keshtu serine e takimeve me drejtuesit e politikes shqiptare. Takimi ka nisur ne oren 09:15 minuta ne zyren e kreut te shtetit. Delegacioni prbhet nga 10 komisioner, kryesuar nga Presidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.172Z

Delegacioni i KiE takim me Berishën

Delegacioni i KiE ka mbërritur në Kryeministri ku po zhvillon një takim me kreun e qeverisë Sali Berisha . Më herët delegacioni pati një takim me kreun e shtetit Bamir Topi. Takimi i cili u zhvillua në Presidencë, zgjati rreth 60 minuta. Ende nuk ka njoftim zyrtar për atë çfarë ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.171Z

Delegacioni i KiE-se ne Kryeministri

Nje seri takimesh ne nivel te larte politik po mbahen sot ne Tirane. Delegacioni i Asamblese Parlamentare te Keshillit te Europes, qe perbehet nga 10 komisionere, kryesuar nga Presidenti i Asamblese, Mevlüt avusoglu, rreth ores 9:15 minuta eshte pritur nga presidenti i Republikes, B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.301Z

OKB, i papercaktuar delegacioni kosovar

Asambleja e Kombeve te Bashkura do debatoje nismen serbe per ligjshmerine e Kosoves ne daten 8 tetor. Por ende nuk eshte vendosur nese delegacioni Kosovar do te jete i pranishem. Diplomatet e OKB-se, shprehen se rregullat nuk e lejojne nje gje te tille. Por Britania e Madhe dhe disa shtete qe e kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.306Z

Delegacioni evropian vlerëson zgjedhjet në Shqipëri

Delegacioni i Parlamentit Evropian i ka vlerësuar zgjedhjet vendore të 2011-ës në Shqipëri si një proces i rregullt dhe i administruar në mënyrë paqësore. Delegacioni vuri re praninë e vëzhguesve të partive politike në shumic&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.819Z

Delegacioni i KiE, takimet në Tiranë

Axhenda Delegacioni i Asamblesë Parlamentare të KiE-së mbërrin nesër në darkë në aeroportin “Nënë Tereza” dhe akomodimi do të bëhet te hotel “Rogner”. Më 22 shkurt, në orën 09.15 minuta, delegacioni prej rreth 10 vetash do të takohet për 1 orë me Presidenti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.531Z

Delegacioni kosovarë zhvillon takime në Stamboll

Ankara - Delegacioni i Kuvendit të Kosovës, i kryesuar nga kryeparlamentari Jakup Krasniqi , është pritur mbrëmë nga zëvendësguvernatori i Stambollit, Feyzullah Ozcan. Në këtë takim, sipas zyrës së shtypit të parlamentit kosovar, është biseduar për çështje të bashkëpunimit ndë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama