Rezultate te kerkimit per termin: +Deliallisi

Total: 577
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.224Z

Ymer Deliallisi Si e nenshkruam Aktin e Pavaresise

/ / / / Para 1 of 2 Tjetri var JAThumbnail = new Class initialize functionwrapper this.next = wrapper.getElements.next this.prev = wrapper.getElements.prev this.counter = wrapper.getEleme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.687Z

Prefekti Deliallisi: Do ndëshkohen drejtorët e korruptuar

Sipas tij, ka pasur shumë letra nga ana e qytetarëve, të cilët janë ankuar për rastet e korrupsionit ELBASAN Gjatë një takimi me përfaqësues të drejtorive dhe institucioneve të ndryshme në shkallë qarku, prefekti i Elbasanit, Shefqet Deliallisi ka tërhequr vëmendjen për rastet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.101Z

Aksidenti tragjik Dashnor Deliallisi i dergoi 1 milione euro te dashures se papune

Dashnor Deliallisi 36-vjecari qe shkaktoi aksidentin tragjik ne autostraden Tirane-Durres dy dite me pare ishte person me precedent penal dhe mbahej nen vezhgim nga policia Deliallisi ka qene i denuar ne vitin 2011 per tentative vrasje ndersa kishte dyshime se merrej me shfrytezim prostitucioni dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.517Z

Deliallisi: Autostrada Elbasan-Tirane funksionale edhe pas 23 qershorit

ELBASAN - "Rruga e re që na lidh për 20 minuta me kryeqytetin, nuk do të mbyllet asnjëherë dhe për këtë jap garanci të plota", u shpreh të premten prefekti i Elbasanit, Shefqet Deliallisi, ndërsa ka qetësuar skeptikët për fatin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.492Z

Deliallisi: Te Dinamo u riktheva sepse ndjehem borxhli ndaj këtij ekipi

Nga ANDI TANKU Lojtari që ka qenë pjesë e bluve edhe gjatë sezonit të kaluar shprehet se rikthimi i tij ka ndodhur pasi ai ndjen një detyrim moral ndaj skuadrës që e ka promovuar në futbollin shqiptar Prej disa ditësh mesfushori është duke u stërvitur me blutë në ambientet e ish-komp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.830Z

Deliallisi në krah të studenteve të "Himarës": Sigurimet të paguajnë

ELBASAN - Një ditë pas deklaratës për shtyp të studenteve të mbijetuara nga aksidenti tragjik i Himarës, ato i ka mbështetur edhe prefekti i Elbasanit, Shefqet Deliallisi, që në një prononcim për mediat ka shpjeguar se shqetësimi i vajzave është i drejtë; problemi i tyre tashmë ësh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama