Rezultate te kerkimit per termin: +Delicious

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] delicious / docs[0] 7 / hits[0] 8 /
Një mollë në ditë mban vërtet mjekun larg, ja vetitë anti-tumor
  • 2016-10-21

Një mollë në ditë mban vërtet mjekun larg, ja vetitë anti-tumor

Lëngu i frutit, ka efekte për parandalimin e kancerit të zorrës së trashë, edhe pse nuk është akoma e qartë mënyra ku substancat e quajtura polifenol eliminojnë tumorin Molla nuk është vetëm një koncentrat me anti-oksidant i vlefshëm për organizmin, por edhe një burim molekular me

Mc Kresha po “plaket”, plot 31 sot (Foto)
  • 2015-09-05

Mc Kresha po “plaket”, plot 31 sot (Foto)

Kreshnik Fazliu apo siç e njohim ne si Mc Kresha po “plaket”. Ai sot feston ditëlindjen e tij të 31.  Kresha është ndër reperët më të dashur për publikun shqiptarë. Gjatë karrierës së tij ai ka pasur shumë

"Tash", videoklip i ri
  • 2012-11-27

"Tash", videoklip i ri

Këngëtarja Dafina Rexhepi, ka publikuar videoklipin e këngës së titulluar "Tash". Për këtë video ajo ka zgjedhur të bashkëpunojë me produksionin "Asha'', ndërsa në realizimin e këngës kanë punuar edhe Don

Krejt si yje!
  • 2011-05-18

Krejt si yje!

Nga Mehdi Abdullahu më 18 maj 2011 në ora 12:14 Artistë të shumtë kanë kaluar nëpër qilimin e kuq mbrëmë gjatë natës së Videofestit Muzikor, i nënti më radhë, i cili sivjet ka ardhur me moton “Dashuri”. Kështu për një natë ky organizim mëton t’i bëjë të gj

No Pic available
  • 2010-08-05

Nje tjeter Dafine e suksesshme...

Dafina Rexhepi eshte nje emer i ri qe premton shume ne boten e muzikes. 17-vjecarja qe ka lindur dhe eshte rritur nje Gjermani, beson se do te korre me shume suksese ne karrieren e saj muzikore, pasi sipas saj, ka stil te vecante nga koleget e tjera. Ndersa thuhet se ajo ka gjasa te ece ne gjurmet e

No Pic available
  • 2010-08-03

“Dafinest”

Deri më tani vetëm është dëgjuar se një këngëtare e re me talent të jashtëzakonshëm. Shpejt do të bëhet pjesë e estradës kosovare. Dhe kjo ngjau gjatë kësaj jave, pasi 17-vjeçarja në Prishtinë promovoi albumin e saj të parë në karrierë. Bëhet fjalë për Dafina Rexhepin, e c

No Pic available
  • 2010-06-05

Parfumet, cilat aroma u pëlqejnë femrave, e cilat meshkujve

“Parfumin duhet ta vini aty ku doni që t’ju puthë mashkulli”, - ka thënë e famshmja Coco Chanel. Parfumet ndikojnë si hormone, duke e rritur joshjen midis dy personave. Për këtë shkak, shumë parfume edhe përmbajnë hormone. Sipas një ankete të bërë në internet, është parë se