Rezultate te kerkimit per termin: +Delina +Fico

Meta: total 47 / total_found 47 / time 0.000 / keyword[0] delina / docs[0] 1111 / hits[0] 1277 / keyword[1] fico / docs[1] 343 / hits[1] 727 /
No Pic available
  • 2015-11-24

Zululand/ Si vishen gratë e politikës? Delina Fico: Shpesh duket sikur këto gra janë në garë me modelet apo miset

Mustafa Nano ka pasur të ftuar këtë të hënë, Delina Ficon në Zululand. Veshja e grave politikane dhe në jetën publike ka qenë në fokus të bisedës. A e tepërojnë ato jo vetëm me veshjen, por edhe me kujdesin për t’u dukur ekstremisht mirë? Delina Fico mendon se po. Ajo anal

Shqipëria indiferente ndaj krizës së emigrantëve, Gonxhe: Të hapim dhe shtëpitë
  • 2015-09-09

Shqipëria indiferente ndaj krizës së emigrantëve, Gonxhe: Të hapim dhe shtëpitë

Kriza e emigrantëve që vijnë nga Lindja e Mesme për një jetë më të mirë në vendet e Europës është një krizë globale, por që edhe shteti shqiptar duhet të japë kontributin e vet dhe jo të rrijë indiferent. Ky ishte mendimi i përbashkët i të ftuarve në studion e Tonight Ilva Ta

No Pic available
  • 2013-10-03

Berisha akuzon Ramen Akte urrejtjeje ndaj ish-bashkeshortes se tij

Ish kryeministri Sali Berisha ne vijim te akuzave te tij ndaj kryeministrit Edi Rama ka komentuar edhe njerin prej vendimeve te fundit te qeverise. Sipas Berishes VKM-ja nuk ka asnje baze juridike por eshte marre mbi motive thellesisht personale. Fjala eshte per anulimin e nje VKM-je akt ky qe sipas

No Pic available
  • 2013-10-03

Berisha pë Ramën: Njërës grua i bëri burrin ministër, tjetrës i rrëmbeu pronat

Nëpërmjet rrjetit social ish kryeministri Berisha ka sulmuar kryeministrin aktual Rama. Mesazhi i plotë i Berishës në Facebook CHERCHEZ LA FEMME (kërko gruan) Burrrrrrë si ky nuk ka toka! Piktori dështak, njërës, ish gruas së tij, Znj. Delina Fico, ia bën burrin aktual ministër (Bledi

Berisha: Burrrrrrrë si Edi Rama nuk ka toka, shihni si i trajton ish- gratë
  • 2013-10-03

Berisha: Burrrrrrrë si Edi Rama nuk ka toka, shihni si i trajton ish- gratë

Është i njëjti, në mazhorancë dhe në opozitë. Merakun e ka të sulmojë jetën private të kundërshtarit. Kështu, në një postim të fundit në Facebook, Sali Berisha thotë se Edi Rama i trajton me diferencime ish- gratë e tij. Burrrrrrë si ky nuk ka toka! Piktori dështak, njërës,

“Edvini bën burrin e ish-gruas ministër, ndërsa ish-gruas tjetër i rrëmben pronat”
  • 2013-10-03

“Edvini bën burrin e ish-gruas ministër, ndërsa ish-gruas tjetër i rrëmben pronat”

03-10-2013 / Gazeta 55 Lideri historik i demokratëve, Berisha akuza kundër kryeministrit Rama, për sjelljen e tij pa karakter, të cilën për rrezik të shqiptarëve do ta eksportojë edhe në qeverisjeVendimet e fundit të qeverisë kanë

No Pic available
  • 2013-10-02

Berisha ironi Ramës për ish-gratë: Njërës i bëri burrin ministër, tjetrës i rrëmbeu pronat

Vendimet e fundit të qeverisë kanë rikthyer edhe njëherë në qendër akuzat e ish-kryeministrit Sali Berisha në drejtim të kryeministrit Edi Rama lidhur me raportet e ketij te fundit me gratë. Berisha i referohet dy ish grave të Ramës, Delina Fico dhe Rudina Magjistarit, te njohura per ang