Rezultate te kerkimit per termin: +Delvina

Total: 1207
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.163Z

Delvina në një guidë turistike

Me ambicien për t‘u përfshirë në lëvizjen turistike të rajonit më jugor të vendit, Delvina është bërë me guidën e vet turistike një botim që orienton flukset e vizitorëve në pasuritë kulturore dhe natyrore të kësaj zone. Kjo është guida e parë turistike, hartuar nga Ylber Hy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.593Z

Gr. Jugu, Policani-Delvina 1-2

(www.albania-sport.com) – Delvina fitoi në transfertë 2-1 me Poliçanin. Ndeshja ishte e vlefshme për javën e 14-të të Kategorisë së Dytë, Grupi i Jugut. Myftari (6’ e 40’) shënoi të dy golat për delvinjotët e drejtuar nga Arjan Guga. Për Poliçanin e drejtuar nga Bektash Sherri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.644Z

Gr.Jugu Këlcyra -Delvina 2-0

Këlcyra fitoi 2-0 me Delvinën. Takimi ishte i vlefshme për javën e 16-të Kategorisë së Dytë, Grupi i Jugut. Golat për Këlcyrën e Spahiut mbajnë firmën e Rexhepaj (12’ e 30’). KATEGORIA E DYTË JAVA XVI, GRUPI I JUGUT 28 shkurt 2010 Himara-Poliçani 1-1 Këlcyra-Delvina 2-0

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.648Z

Gr. Jugu Delvina - Tepelena 3-2

www.albania-sport.com - Delvina fitoi 3-2 me Tepelenën. Takimi ishte i vlefshëm për javën e 19-të të Kategorisë së Dytë, Grupi i Jugut. Për Delvinën e drejtuar nga Guga shënuan Muho(17’ dhe 86’, penallti) dhe Muço (40’). Për Tepelenën e drejtuar nga Selimi realizuan Zhupa (63’

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.531Z

Luzi kualifikohet pa luajtur, Delvina shkatërron Himarën

 Janë luajtur dje ndeshjet e turit të parë paraeliminator të Kupës së Shqipërisë. Ky trofe, i dyti për nga rëndësia në vendin tonë ka nisur nga Kategoria e Dytë dhe do të vazhdojë edhe në turin e dytë me katër çiftet që kanë dalë dje nga këto ndeshje. Falë fitorev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.517Z

Pronat, mbi 2 milionë europër familjen Delvina

TIRANE- Familja Delvina do të dëmshpërblehet me shumën prej 2,002,900 euro, në bazë të vendimit të Këshillit të Ministrave të ditës së djeshme, për ekzekutimin e vendimit të Gjykatës Europiane. Shuma prej mbi 2 milion&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.723Z

Delvina e Dhales nje ekspozite 25 vjet pas ikjes

e Hene 23 Shkurt 20151635 pm p classwp-caption-textDy nga punet ne ekspoziteSSSAbrASS25 vjet me pas keshtu titullohet ekspozita qe do te hapet ne Muzeun Historik Kombetar ne daten 25 shkurtSSSAbrASSshte nje rrefim permes piktures i evoluimit artistik te dy piktoreve qe kane lene

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama