Rezultate te kerkimit per termin: +Demet

Total: 1563
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.779Z

Bushati Demet paraprake rreth 80 milione euro

Partia Socialiste Selia roze ka llogaritur se deri tani demet e permbytjeve ne Shkoder arrijne shifren e 80 milione eurove. Sekretari per bujqesine ne Partine Socialiste Ervin Bushati deklaroi dje se sipas llogaritjeve te krahasuara me rastet analoge ne vendet e BE-se mund te nxjerresh nje perfundi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.173Z

Demet nga permbytjet ne Fier

brbrKjo eshte nje nga shtepite e shumta te demtuara ne lagjen Liri ne Fier Atje banon me qera Panajot Bushi Gjithcka eshte demtuar dhe shkaterruar Ky i fundit tashme po perpiqet te eliminoje demet ndersa gathe orendite shtepiake jane jashte funksionitbr Dalja e Gjanices nga shtrati shkaktoi ne kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.035Z

Demet qe shkakton zemerimi

Transmetuar me 22012014 - 1725 Foto ilustruese PUBLICITET Ju mund te mendoni se te lini zemerimin tuaj te shpertheje eshte gje e mire per shendetin por zemerimi sherben edhe per te vene autoritetbr br Por e verteta eshte se zemerimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.610Z

Biologet Ja demet ekologjike te shkaktuara nga zjarret

Çlirim te gazrave kancerogjene dhe shkaterrimi te ekosistemi jane demet me te medha qe kane shkaktuar zjarret e shumte qe kane perfshire zona te tera ne jug te vendit. Ky eshte alarmi qe ngre biologu profesor doktor Lavdim Hasani,pedagog i Universitetit te Gjirokastres. Sipas tij, tymi dhe bl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.657Z

Poni: Permbytjet, do paguhen demet

Nuk ka qendruar jashte angazhimit maksimal as strukturat e tjera te Ministrise se Brendshme, vec ministri Basha, i cili gjendet "non stop" ne zonat e permbytura, ne perpjekjet e tij per menaxhimin dhe perballimin me sukses te kesaj situate te renduar per shkak te reshjeve te shumta. Ka qene numri dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.144Z

Permbytjet MetaTe angazhuar per te perballuar demet

Qeveria eshte e angazhuar per te perballuar pasojat dhe demet nga permbytjet ne Shkoder. Keshtu eshte shprehur Zevendeskryeministri dhe njeheresh ministri i METE-s Ilir Meta ne nje konference te organizuar nga Dhoma e tregtise per permbytjet ne veri te vendit. Qeveria eshte e angazhuar per te perba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.841Z

Sigurimet, demet e paguara me rritje galopante deri 255%

Eglantina Nasi Ne Shqiperi, kompanite tregohen me te gatshme per te paguar ndaj klienteve te tyre demet e sigurimit te grupit te Jetes, sesa ato qe kane te bejne me sigurime te Jo-Jetes. Nje fakt i tille rezulton nga te dhenat me te fundit te Autoritetit te Mbikeqyrjes Financiare, mbi te dhenat e tr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama