Rezultate te kerkimit per termin: +Demichelis

Total: 119
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.908Z

E kafshoi Suarez Demichelis-in apo jo?

Luis Suarez ishte njeriu i ndeshjes përballë Sitit, por një pamje filmike desh riktheu hijet e Botërorit kur ai kafshoi Chiellinin. Në video dukej sikur Suarez tentonte të kafshonte mbrojtësin argjentinas të Sitit Demichelis. Por një vidoe më e qartë tregon se Suarez thjesht po përpiqej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.094Z

Bayern Demichelis jepet hua tek Malaga

Martin Demichelis, mbrojtësi qendror i Bayern Munchen, është shumë pranë firmosjes me ekipin spanjoll, Malaga. 30-vjeçari do të luajë deri në qershor në Spanjë dhe më pas Malaga do të ketë një opsion blerjeje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.139Z

Bayern, Demichelis jepet hua tek Malaga

Martin Demichelis, mbrojtësi qendror i Bayern Munchen, është shumë pranë firmosjes me ekipin spanjoll, Malaga. 30-vjeçari do të luajë deri në qershor në Spanjë dhe më pas Malaga do të ketë një opsion blerjeje të futb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.692Z

Real Madridi ndjek Demichelis

Real Madridi raportohet se është duke ndjekur mbrojtësin e Bayern Munichut, Martin Demichelis. Agjenti i mbrojtësit 30-vjeçar argjentinas tha javën e kaluar se ai është kontaktuar nga klube të mëdha spanjolle dhe angleze për aftësitë e mbrojtësit. Burime spanjolle bëjnë të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.654Z

Pellegrini kërkon mbrojtës, do Demichelis

Skuadra e Manchester Cityt nuk e ka nisur edhe as mirë sezonin në Premierligë. Trajneri i ekipit anglez Manuel Pellegrini, para mbylljes së afatit kalimtar të verës, po kërkon ta marr edhe një qendër mbrojtës. Flitet se ekipi i Cityt është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.144Z

Selfie që ‘skuq’ edhe Demichelis!

Modelja, fituese e “Balon d’Oro” rozë, vazhdon joshjen përmes Twitter-it. Evangelina Andersen ka postuar në profilin e vet në Twitter një foto me bikini të bardha, përballë pasqyrës së banjos. Modelja, fituese e “Balon d&rsq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama