Rezultate te kerkimit per termin: +Demneri +Dhurata

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] demneri / docs[0] 131 / hits[0] 178 / keyword[1] dhurata / docs[1] 6155 / hits[1] 8852 /
Speciale/ Rragami-Bizi-Zhega, trioja shkodrane që mrekulloi shqiptarët
  • 2016-07-11

Speciale/ Rragami-Bizi-Zhega, trioja shkodrane që mrekulloi shqiptarët

Rragami-Bizi-Zhega! Më shumë se një legjendë është rrëfimi për treshen spektakolare dhe të famshme të futbollit shkodran e atij shqiptar. Një karrierë e filluar me Vllazninë, pastaj transferimi te Partizani e Dinamo dhe sërish te klubi mëmë kur do të bashkohen për t'i dhënë a

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

No Pic available
  • 2009-11-10

Lista e pedagogëve të UT-së, që ndalohet të japin mësim në universitetet private

Pedagogët e mëposhtëm nuk mund të japin mësim në ciklet e dyta (MNP, DND) dhe të treta (MND, Doktoraturë) në universitetet private, si edhe në asnjë cikël në Universitetin Evropian të Tiranës Universiteti i Tiranës ka bërë të ditur dje listën e pedagogëve efektivë të kët

No Pic available
  • 2009-10-31

Fituesit e fazës së trete ne te gjithe univeristetet

Universiteti i Tiranës Gazetari ALEKSANDROS YLLI HYSENAJ DORINA NDONI BLIDO ELGITA ANDON QOSHKU FJONA ARJAN HOXHAJ GERD ASTRIT FAGU KLAUDIO FLAMUR SULOLLARI LORELA LUAN LAZAJ LULZIM QAMIL BRESA RENIS LUAN LOLOÇI SUADA AGIM

No Pic available
  • 2009-09-26

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

Lotaria Amerikane, emrat e 300 fituesve
  • 2008-05-12

Lotaria Amerikane, emrat e 300 fituesve

  Gazeta "Shekulli" publikon emrat fitues të Lotarisë Amerikane që kalojnë në fazën e dytë të përzgjedhjes   Listës së fituesve të fazës së parë të Lotarisë Amerikane, i shtohen gjatë ditës së sotme edhe 300 fatlumë të tjerë. Pas shpalljes së emrave të parë, g

No Pic available
  • 2008-05-11

324 emrat e rinj fitues të “Green Card 2009”

TIRANË1. Katalina Kiso Bejko, rr.”Grigor Bejko”, pall.45/1, shk.1, ap.52. Adriano Share, rr.”Naim Frashëri”, P.Ministria e Rendit, ap.18; 003553. Idriz Nevruz Seitaj, rr.”Shoto Beg”4. Albert Gjuzaj, rr.”Naim Frashëri”, nr.465. Livia Nano, pall.2