Rezultate te kerkimit per termin: +Deniss

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] deniss / docs[0] 6 / hits[0] 6 /
Frikë nga pushtimi rus! Estonia, shtylla e spiunëve të Putinit
  • 2019-01-14

Frikë nga pushtimi rus! Estonia, shtylla e spiunëve të Putinit

Në vendin Balltik, kanë frikë mos përfundojnë si Krimeja. Qeveria do të zbatojë një task force për të luftuar lajmet e rreme Për Rusinë kishim të drejtë. Nga dhomat e Parlamentit (Riigikogu) deri në rrugë, është kjo një nga shqetësimet që të përsëritin në Estoni, vendi i vog

70 mijë dollarë për një javë në vilën e David Bowie |FOTO
  • 2016-05-08

70 mijë dollarë për një javë në vilën e David Bowie |FOTO

Transmetuar më 08.05.2016 - 08:32 Shtëpia e David Bowie, që ndodhet në Karaibe jepet me qira 70 mijë dollarë në javë. Bowie e ndërtoi vilën në vitin 1989, duke e pagëzuar “Mandalay Estate”, dhe më pas ia s

DJ KutReal fitues i Red Bull Thre3Style Albania 2015
  • 2015-08-07

DJ KutReal fitues i Red Bull Thre3Style Albania 2015

Red Bull Thre3Style Albania ishte evenimenti muzikor qe elektrizoi Jugun e Shqiperise fundjaven e shkuar Per te tretin vit rresht ne Shqiperi Red Bull organizoi kete konkurs per DJ ku moren pjese Roots Raid Positive Cuts DJ Plaku Deniss Mitcelli Eri Dee dhe Kut Realbr br Konkursi u zhvillua ne bre

Pse meshkujt e lidhur shohin femrat e tjera?
  • 2015-03-04

Pse meshkujt e lidhur shohin femrat e tjera?

Keni pyetur ndonjëherë veten se pse meshkujt e lidhur ia hedhin sytë femrave të tjera? Sipas akademiku amerikan, Deniss Prager, gjërat janë të qarta. Meshkujt i shohin femrat e tjera thjesht sepse ata janë femra të tjera. Sipas tij, fakt është se meshkujt janë nastyralisht të programua

99 vjet rresht, ditëlindje të festuara gabim
  • 2014-04-20

99 vjet rresht, ditëlindje të festuara gabim

Transmetuar më 19.04.2014 - 21:15 Një femër njëshekullore nga Tamworth në Britaninë e Madhe gati sa nuk pësoi shok kur mësoi se kishte festuar gabim ditëlindjen e saj gjatë 99 viteve të jetës. Evelyn Frost mësoi di

No Pic available
  • 2010-05-07

Alexandra Penney, viktima e luksit

“Jeta ime pas Madoff-it” Ishte e pasur, por humbi gjithçka për faj të Bernard Madoff. Tani e ka përshkruar jetën e saj të re në blogun “The bag lady papers” Alexandra Penney e kujton mirë momentin kur mori lajmin se Bernard Madoff, “broker”-i amerikan i d