Rezultate te kerkimit per termin: +Denis +Stevenson

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.598Z

Zbraz shtëpinë për Krishtlindje

Gjat festave tradita e do q t jemi bujar dhe dorlshuar, por nj Australian sht m bujar se ’imagjinohet. Denis Stevenson ka elur dyert e shtpis s tij dhe ka dhuruar gjithka q kishte brenda. Ai ka ftuar edhe fqinjt e tij q t bjn dhurata, t cilat do i shkojn njerzve n nevoj. Shtpia e tij u hap t h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:21.928Z

Sllava, violonçelisti legjendarNga Dr. Sul GragjeviViolonçeilisti i famshëm rus, Mstislav Rostropoviç ose siç e thërriste shkurt Yehudi Menuhin, Sllava, lindi më 27 Mars 1927 në Baku të Azerbaixhanit. Ishte prej një familjeje ruse. Babai i tij ishte

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Sllava, violonçelisti legjendarNga Dr. Sul GragjeviViolonçeilisti i famshëm rus, Mstislav Rostropoviç ose siç e thërriste shkurt Yehudi Menuhin, Sllava, lindi më 27 Mars 1927 në Baku të Azerbaixh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama