Rezultate te kerkimit per termin: +Denoncimi

Meta: total 1000 / total_found 5347 / time 0.002 / keyword[0] denoncimi / docs[0] 5347 / hits[0] 6027 /
Denoncimi/ Drejtori i Ramës te patentat, 70 milionë në muaj nga korrupsioni
  • 2019-04-07

Denoncimi/ Drejtori i Ramës te patentat, 70 milionë në muaj nga korrupsioni

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka ndalur denoncimet në Facebook as në ditë të diel, teksa në shënjestrën e tij këtë herë është vënë, drejtori i ri i Shërbimeve të Transportit Rrugor, Blendi Gonxhe. Sipas Berishës një skemë e korrupsionit gjigand po aplikohet në Drejtorinë e

13 mln euro borxhe te Fajdexhinjtë, ish-prefektit i ndalohet dalja nga Shqipëria
  • 2019-03-26

13 mln euro borxhe te Fajdexhinjtë, ish-prefektit i ndalohet dalja nga Shqipëria

Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka dhënë masën arrest me burg në mungesë për dy djemtë e ish-prefektit, Paulin Radovani, ndërsa ka vendosur detyrim paraqitje për ish-prefektin me synim që ky i fundit të mos largohet jashtë vendit. Prokuroria ka nisur një hetim kryesisht për

Denoncohet ilaçi turk Oledrohot i Nadir Çaushollit, hidhet në sulm kushëriri i tij
  • 2019-03-23

Denoncohet ilaçi turk Oledrohot i Nadir Çaushollit, hidhet në sulm kushëriri i tij

23 Një farmaciste ka denoncuar një ilaç me origjinë turke, të quajtur Oledrohot, që përdoret si antigripal. Në videon e postuar nga Lolita, e cila pretendon se është denoncuar nga një farmaciste, thuhet se këtij bari i fshihet data e skadencës. Sipas denoncimit, ky është një skandal

Toni më ka 45 mijë euro, Berti 10, përgjimet mes fajdexhinjve të Shkodrës
  • 2019-03-19

Toni më ka 45 mijë euro, Berti 10, përgjimet mes fajdexhinjve të Shkodrës

Një histori e pashpresë bixhozi. Dy të rinj të varur prej tij që i lanë mbi kurriz të atit miliona euro borxh. Dhe 19 persona nën hetim, që të gjithë ata pretendues të pafajësisë, mes tyre edhe policë, noterë, biznesmenë, por edhe shokë të dy të rinjve shkodranë, dëshmia e të

Denoncimet rikthejnë hetimin ndaj kryegjyqtares së Lezhës
  • 2019-03-18

Denoncimet rikthejnë hetimin ndaj kryegjyqtares së Lezhës

Nga një seancë gjatë procesit të Vettingut Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka rihapur hetimet për Kryetaren e Gjykatës së Lezhës, Ornela Naqellari. Seanca e radhës për Niqellarin do të mbahet ditën enjten, ora 9:30. Drejtuesja e Gjykatës së Lezhës, Ornela Naqellari, doli në gjyka

No Pic available
  • 2019-03-14

Denoncimi/ PD: Kandidati i Fierit u arrestua se nuk pranoi mandatin!

Partia Demokratike në Fier ka denoncuar dhunën dhe terrorin që sipas saj, policia po ushtron ndaj protestuesve, por edhe kandidatëve që janë në listat e PD në këtë qark. Sipas ish-deputetit Luan Baçi, kandidati për deputet në listat e PD, Pandeli Tole është arrestuar dhe është vën

Denoncimi/ Ja projekti mafioz, përbindëshi që do të shkatërrojë Korçën
  • 2019-03-10

Denoncimi/ Ja projekti mafioz, përbindëshi që do të shkatërrojë Korçën

Në qytetin e Korçës pritet që të ndërtohet një TEC, i cili do të prodhojë energji për rajonin juglindor të vendit. Ky është një investim, i cilësuar si strategjik nga qeveria shqiptare, me një kosto 350 mln euro. Bëhet fjalë për një termocentral 500 megavatësh për të ngrohur d