Rezultate te kerkimit per termin: +Denoncoi

Total: 5663
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.279Z

Topalli mbron Berishën: Denoncoi Shullazin e përjashtuan 10 ditë, denoncoi Frrokun i bëjnë kallëzim penal

Ish-kryetarja e parlamentit Jozefina Topalli ka dalë në mbrojtje të Sali Berishës, pas kallëzimit penal që PS bëri sot në Prokurori ndaj tij. Topalli shkruan në Facebook se hakmarrja ndaj Berishës bëhet pasi ai denoncon kriminelët. ‘Denoncoi Shullazin e përjashtuan 10 ditë, denon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.755Z

Arratiset doganieri që denoncoi rrjetin korruptiv në dogana

Doganieri që denoncoi me emra rrjetin korruptiv në doganat shqiptare, duket se është arratisur nga vendi. Një burim afër tij, i tha gazetës TemA, se Urim Gjata, të cilin ne tentuam ta kontaktojmë sot, është arratisur drejt Brukselit, pas kërcënimeve që ka marrë lidhur m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.511Z

Policia terrorizon nënen e doganierit që denoncoi trafikun

Urim Gjata ne arrati   Ish doganieri i Kapshticës që denoncoi rrjetin korruptim të Bodes në dogana, thotë se polici apo terrorizon nënën e tij 90 vjeçare e cila po rri me policë tek koka tek shtëpia. Policia ka terrorizuar nënën time e cila është 90 vjeçe, duke kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.290Z

Video-skandali, merret në pyetje gruaja që denoncoi gjykatësin

Një ditë pas audio regjistrimit ku protagonist ishte kryetari i Gjykatës së Gjirokastrës, oficerët e Krimeve të Rënda janë nisur drejt këtij qyteti për të marrë në pyetje gruan e cila bëri regjistrimin, ku Guximtar Boçi kërkonte favore seksuale në këmbim të drejtësisë. Gjyqt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.440Z

Fiks Fare denoncoi Kriston

Ne maj te ketij viti emisioni "Fiks Fare" denoncoi publikisht Artan Kriston pas investigimeve te gazetareve per abuzimet e tij me qytetaret duke i mashtruar ata se kishte aftesi sheruese. Gazetarja e "Fiks Fare" u paraqit ne ambjentet ku Artan Kristo prezantohej si ho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.292Z

Audio-skandali i gjyqtarit, ja gruaja që e denoncoi

Kjo është gruaja që denoncoi skandalin e kreut të Gjykatës së Gjirokastrës, Guxim Boçi. Ora News ka arritur ta fokusojë gjatë ditës së premte në banesën në Gjirokastër, që është edhe objekt i proçesit gjyqësor, përmes të cilit ajo kërkonte një pjesë të pronësisë. Ajo ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.663Z

Lutfi Dervishi: Ti japim honoris causa gruas që denoncoi Shullazin

Emiljano Shullazi akuzohet se ka gjobitur disa biznesmenë të fuqishëm dhe ka kërcënuar rektorin dhe ish-rektorin e Universitetit të Tiranës. Por, askush prej tyre nuk nguxon që ta denoncojë atë. Një gjë të tillë e ka bërë një grua, pasi Shullazi dhe Gilmano Dani i kanë marrë bi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama