Rezultate te kerkimit per termin: +Deparatamenti +Amerikan

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.454Z

Maqedoni, SHBA: Vlerësime për zgjedhjet

Deparatamenti amerikan i Shtetit i dërgoi urime dhe lëvdata qytetarëve të Maqedonisë për përfundimin e suksesshëm të zgjedhjeve presidenciale dhe lokale. "SHBA-ja i uron njerëzit në Maqedoni për raundin e dytë të zgjedhjeve presidenciale dhe lokale më 5 prill. Qytetarët e Maqedo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.142Z

SHBA, Lockheed Martinsubjekt i një sulmikibernetik

WASHINGTON- Koorporata e inxhinierisë hapësinore dhe e mbrojtjes amerikane, që sjell informacionet kryesore për qeverinë amerikane si dhe është kontraktuesi kryesor ushtarak për SHBA, Lockheed Martin, bëri të ditur se ka qenë objekt i një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.601Z

Emisari i SHBA-së në Afganistan viziton Evropën

Përfaqësuesi special i Shteteve të Bashkuara për Afganistanin dhe Pakistanin, Dan Feldman, do të udhëtojë për në Evropë javën e ardhshme. Deparatamenti amerikan i Shtetit ka thënë se Feldman do të ndjekë takime me zyrtar&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.824Z

30 anëtarë të MEK-ut zhvendosen në Shqipëri

Deparatamenti amerikan i Shtetit ka bërë të ditur se, më 31 maj, 30 banorë të Kampit Liria kanë lënë Irakun për zhvdenosje të përhershme në Shqipëri. “Shtetet e Bashkuara lavdërojnë ofertën bujare të Qev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.156Z

Alarmi i Spahiut: Në Holandë kërkojmë rikthimin e vizave për shqiptarët

Ish-deputeti i LSI-se, Përparim Spahiu deklaron se tre parti në Holandë kërkojnë rikthimin e vizave për shqiptarët, e parë kjo si mundësia e vetme për kontrollin e krimit të organizuar shqiptar në këtë shtet.   Në një status në profilin e tij në Facebook, ai akuzon Ramën p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama