Rezultate te kerkimit per termin: +Deportivo +Roca

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.050Z

Cili është Cana, e cili është Xhaka?

Pak ditë pasi Kombëtarja e Shqipërisë u sulmua fizikisht në Beograd nga nikoqirët serbë, një rrahje edhe më e rëndë në fushë është parë në Argjentinë. Ndeshja ndërmjet Deportivo Roca dhe Cipolleti ka p&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama