Rezultate te kerkimit per termin: +Deputeten +Demokrate +Jorida

Meta: total 16 / total_found 16 / time 0.000 / keyword[0] deputeten / docs[0] 1170 / hits[0] 1350 / keyword[1] demokrate / docs[1] 8573 / hits[1] 10697 / keyword[2] jorida / docs[2] 1630 / hits[2] 2178 /
Negociatat, Holanda skeptike: Shqipëria nuk është gati
  • 2018-05-07

Negociatat, Holanda skeptike: Shqipëria nuk është gati

Në listën e vendeve skeptike për zgjerimin e BE-së me vendet e Ballkanit Perëndimor, është edhe Holanda. Një delegacion nga Holanda ka mbërritur sot në Tiranë për të parë ecurinë e reformave të ndërmarra deri tani në kuadër të integrimit në Bashkimin Europian. Delegacioni i cili

Kuvendi mblidhet sot në dy seanca të jashtëzakonshme
  • 2017-06-17

Kuvendi mblidhet sot në dy seanca të jashtëzakonshme

Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet ditën e sotme në dy seanca të jashtëzakonshme. Seanca e parë e parashikuar në orën 10.00 do të mblidhet për të zëvendësuar deputeten demokrate Jorida Tabaku nga komisioni ad-hoc për organet e Vetingut si dhe për betimin e Avokatit të Popullit, e

No Pic available
  • 2017-06-15

Kuvendi mblidhet të shtunën për Vettning-un, zëvendëson Jorida Tabakun

Parlamenti do të mblidhet në sesion  të jashtëzakonshëme për të zëvendësuar Deputeten Demokrate Jorida Tabaku, mungesa e se cilës në komisionin parlamentar ad hoc,  mban peng  konstituimin e organit të dyte të  Vttingut.  Znj Tabaku, ka lindur dy vajzat e saj &n

Paparaci/ Jorida Tabaku si një Barby në Kuvend, Ndocajt i shtohet një kaubojs tjetër, Ahmetaj përkëdhel Vasilika Hysin
  • 2016-11-27

Paparaci/ Jorida Tabaku si një Barby në Kuvend, Ndocajt i shtohet një kaubojs tjetër, Ahmetaj përkëdhel Vasilika Hysin

Paparaci i Panorama ka fiksuar ne objektivin e tij kete jave ne Kuvend deputeten e Partise Demokratike, Jorida Tabaku, e cila ishte veshur tamam si nje Barby. Ministri Ahmetaj eshte kapur teksa perkedhel deputeten e partise se tij, Vasilika Hysi, ndersa Eduard Ndocajt i eshte shtuar edhe nje ka

Heqja e fjalimeve në Kuvend, dy deputetet e PD-së sherr me Jorida Tabakun
  • 2016-11-05

Heqja e fjalimeve në Kuvend, dy deputetet e PD-së sherr me Jorida Tabakun

Vendimi për përjashtimin e deputetit demokrat Mhill Fufi nga Grupi Parlamentar demokrat u parapri nga një sërë debatesh brenda PD­së. Gjatë seancës plenare është vënë re një përplasje në distancë edhe mes deputeteve demokrate. Përmes një pakti mes tyre, demokratët i hoqën fja

BATUTAT/Rama-Berishës: Pa të pasur ty përpara nuk flas dot për plehrat
  • 2016-09-29

BATUTAT/Rama-Berishës: Pa të pasur ty përpara nuk flas dot për plehrat

Pa të pasur ty përpara nuk flas dot për plehrat. Kështu iu drejtua sot kryeministri Edi Rama, paraardhësit të tij, Sali Berisha, teksa mban fjalën në foltoren e Kuvendit të Shqipërisë, në seancën e së enjtes. Ndërkohë që ishte duke replikuar me deputeten demokrate Jorida Tabaku,

PD Rama i jep mikut te tij perpunimin e naftes ne vend
  • 2016-09-02

PD Rama i jep mikut te tij perpunimin e naftes ne vend

Transmetuar me 02092016 - 1249 Tirane 2 shtator 2016 NOAal- Partia Demokratike thote se pas muajsh te tere perpjekjesh Kryeministri Edi Rama bashke me miqte e oligarket e tij marrin dhe perpunimin e naftes ne vendbr br Deputetja Jorida Tabaku tha sot nga