Rezultate te kerkimit per termin: +Deputeteve

Total: 8505
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.086Z

Gjoba edhe deputeteve

Më shume se 20 deputetë të parlamentit shqiptar janë gjobitur në dy muajt e fundit nga Policia e Qarkullimit Rrugor për shkelje të rregullave. Ne listen e te gjobitureve ka ministra te kabinetit qeveritar, zevendeskryeministri, pjesa me e madhe i tako

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.929Z

Berluskoni merr votebesimin e deputeteve

Me 342 vota pro 275 kunder dhe 3 abstenime Dhoma e Deputeteve ne Itali i ka dhene votebesimin qeverise Berluskoni. Rezultati konfirmohet nga zevendes presidenti i Dhomes se Deputeteve Rosi Bindi i cili shtoi me tej se prania ne votim ishte 620 deputete nder te cilet 617 kane marre pjese ne vo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.128Z

Nis merkatoja e deputeteve ne politike

Maxhoranca dhe opozita shkembyen nga nje deputet brenda pak ditesh duke perseritur fenomenin e trafikimit te deputeteve i cili ka shoqeruar pothuajse cdo legjislature. Vangjel Tavo deputeti i qarkut te Gjirokastres vendosi te largohet nga PS-ja per te qene nje deputet i pavarur duke bere qe opo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.950Z

FOTOT/ Stili pranveror i deputeteve dhe Nardit

Deputetët këtë të enjte janë shfaqur shumë pranverore me veshjet e tyre. Binin në sy deputetet socialiste Olta Xhaçka, Evis Kushi dhe Blerina Gjylameti. Ndërkohë, deputetet demokrate të “grupit të vezëve” qendrojnë gjithmonë bashkë. Por, nuk mbetej pas as Nard Ndoka.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.184Z

Kuvend, percaktohen shpenzimet e deputeteve

Parlamenti miratoi pa debate vendimin qe rregullon sesi dhe sa para do te shpenzohen per te mbuluar shpenzimet e transportit per deputetet. Ky vendim u mor pas hyrjes ne fuqi te ligjit per heqjen e makinave zyrtare per  pjesen me te madhe te institucioneve dhe te gjithe administrate

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.529Z

Imuniteti i deputeteve PS Rama mbledh grupin

Te tjera rreth shkrimit VIDEO Topalli therret Keshillin Ina Rama Ti hiqet imuniteti Deputeteve Balla Baraj Doshi TIRANE- Deputetet socialiste nen drejtimin e kryetarit Edi Rama do te mblidhen sot ne oren 12.00. Burimet bejne te ditur se mbledhja do te jete lidhur me zhvillimet e nje dit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.525Z

Presidenti apel deputeteve

Ne situaten kur mazhoranca dhe opozita jane ne prag te rinisjes zyrtare te nje tjeter sezoni te ndezur politik me rimbledhjen e Kuvendit te Shqiperise Presidenti i Republikes Bamir Topi ka bere thirrje per konsensus mes paleve. UPDATE Me nje gjuhe te kujdesshme politike kreu i shtetit the

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama