Rezultate te kerkimit per termin: +Deri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.368Z

Pronarët, kompensim deri në 2014, dosjet deri në 2009

Pas kërkesave të Bashkimit Evropian, qeveria angazhohet për zgjidhjen e problemit të pronave. Afati i ri për shqyrtim të kërkesave do të jetë qershori i vitit të ardhshëm. I vetmi afat që përcaktohet në drejtim të kompensimit të ish-pronarëve, është fundi i vitit 2014. TIRANE

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.515Z

Koalicionet, afat deri nesër për regjistrim, kandidatët deri më 2 maj

Teksa nesër është afati i fundit i koalicioneve zgjedhore për t’u regjistruar në KQZ, dy kampet politike janë ende në negociata me partitë. Ende nuk ka përfunduar zyrtarizimi i kandidatëve në bashki të caktuara Zgjedhjet vendore Kodi Zgjedhor Koalicionet zgjedhore kanë afat deri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.782Z

Zullumqar deri në fund

Nga Petrit Qejvani   Berisha gjatë karrierës së tij politike ka bërë shumë zullume. Dhe si çdo zullumqar i vetdijshëm, edhe ai do ta mbyllë ciklin e tij politik me zullume. Me një fjalë, ai nuk ka ndërmend të heqë dorë nga huqet e tij të vjetra politike. Berisha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.459Z

Deri të enjten, temperatura vere

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës , javën e ardhshme në vendin tonë do të mbajë moti ngrohtë por jo stabil me reshje të herë pas hershme shiu dhe shkarkim rrufesh. Ndërsa nga e enjtja sërish do të ketë ulje temperaturash kurse vikendi i ardhshëm mund të jetë me shi. Ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.509Z

Reshje shiu deri te shtunen

Reshjet e shiut qe kane pushtuar gjithe vendin do te vazhdojne deri diten e shtune. Sipas Sherbimit Metereologjik te Forcave Ushtarake gjate dites se sotme por edhe diten e enjte do te kemi reshje me intensitet te larte te fokusuara kryesisht ne veri dhe qender te vendit. Gjate dites se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.389Z

Luftë deri në fund

Clarence Seedorf ka insistuar se Milan do të luftoj për Scudetto deri në fund me rivalin e qytetit, Inter. Goli i tij në minutën e 91-të solli fitoren e rëndësishme 1-0 ndaj Chievos, pas së cilës Rossonerët iu afruan në një pikë kryesuesit Inter. “Jam shumë i lumtur sepse ishte n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.448Z

Shkojmë deri në fund

Në paraqitjen e dytë mediale, që prej se EULEX’i ka bastisur zyrat e Ministrisë së Transporteve, Ministri Fatmir Limaj ka deklaruar se ai dhe bashkëpunëtorët e tij janë të pastër si loti. EULEX ka bastisur zyrat e Ministrisë së Transporteve dy javë më parë, përderisa ky mision ta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama