Rezultate te kerkimit per termin: +Derisa

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.566Z

Derisa çmenduria të na ndajë

Në aspektin ligjor, të gjithë janë të pafajshëm deri sa të provohet fajësia. Në këtë rast, merrni si të vërtetë shprehjen se të gjithë janë psikopatë derisa ta kalojnë testin e mëposhtëm A është i dashuri juaj një psikopat? Sa e njihni njeriun me të cilin keni një marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.089Z

Jolie mërzitet derisa Pitt xhiron film

Nga Express më 06 gusht 2011 në ora 18:20 Një burim i afërt me Angelina Jolien ka zbuluar se aktorja është e pakënaqur e qëndrimin në Britaninë e Madhe, pasi që shumicën e kohës e kalon në dhomë me fëmijët e vet, derisa Brad Pitt xhiron film. Kur Brad Pitt mori rolin për të lu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.652Z

Topolanek: Ne Rusi, derisa te siguroj gazin

Presidenti aktual i Bashkimit Evropian, kryeministri cek, Mirek Topolanek do te vazhdoje tratativat e tij ne Moske derisa te sigurohet kalimi i gazit drejt pjeses tjeter te kontinentit te vjeter. "I kam bere te ditur lidereve ukrainas se do te qendroj ne Rusi derisa gazi te kaloje se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.068Z

Ristani: Rama u fsheh derisa mbaroi mitingu

Deputeti i PD-së, Arben Risani ka reaguar sot për deklaratën e Kryeministrit Rama pas mbylljes së mitingut. Ristani thotë se Rama u fsheh gjatë ditës dhe foli vetëm kur protestuesit ikën. "Miting madheshtor i opozites. Nje popull i tere ne kembe per te hequr qafe peshen e rende te qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.547Z

Albelda do të luajë derisa ta mbajnë këmbët

Mesfushori i Valencias, David Albelda është i lumtur që vazhdoi kontratën me klubin dhe theksoi se dëshiron të luajë ‘derisa të më mbajnë këmbët’. Më herët gjatë kësaj jave 34 vjeçari vazhdoi për një sezon marrëveshjen e tij me klubin dhe është i lumtur që do të kal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.440Z

Spaho: PD nuk ndalet derisa Kuvendi të dekriminalizohet

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edmond Spaho e konsideron mashtrim të pashembullt deklaratën e deputetit socialist Pjerin Ndreu, i cili po gjykohet në Gjykatën e Lartë me akuzën për goditje për shkak të detyrës të kolegut të tij demokrat Genti Strazimiri. “Eshtë qesharak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.084Z

Poroshenko: Derisa ka shkelje ka rrezik për luftë

Presidenti i Ukrainës, Petro Poroshenko, tha se lufta është një rrezik që i kanoset vendit derisa vijojnë shkeljet e armëpushimit në pjesën lindore. Deklarata e tij u bë gjatë konferencë ndërkombëtare për Ukrainën. Poroshenko theksoi se vendit i duhet ndihmë dhe solidaritet për ta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama