Rezultate te kerkimit per termin: +Deshmitare

Total: 1855
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.112Z

Gerdeci, 400 deshmitare ne gjykate

Prokuroria kerkon si deshmitare per te zbardhur tragjedine e Gerdecit ministria, deputete, ushtarake, civile dhe familjare te viktimave. Gjithsej jane 400 deshmitare qe mund te zbardhin vdekjen e 26 personave dhe plagosjen e 300 te tjereve, si pasoje e keqmenaxhimit te nje punishteje dem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.216Z

"Gerdeci", gjykata pranon si deshmitare Meidun, Alibeajn dhe Bumcin

Tirane- Tre ish-ministra do te thirren per te dhene deklarime para Gjykates se Tiranes, per ngjarjen e ndodhur ne "Gerdec". Gjykata ka pranuar dje kerkesen e te pandehurit Ndue Marku, ish-drejtori Juridik, per thirrjen si deshmitare; te ish-ministrit te Mbrojtjes, Fatmir Mediut, ish-ministrit te Dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.261Z

Gjyqi i Frrokut Kulicaj e Vocaj thirren deshmitare

e Enjte 30 Tetor 20140816 am p classwp-caption-text Arben Frroku ne GjykateSSSAbrASSDy ish-drejtues te larte te Policise se Shtetit do te thirren si deshmitare ne procesin gjyqesor ne ngarkim te biznesmenit Arben Frroku ne Gjykaten per Krimet e Renda SSSAbrASSNe seancen e dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.907Z

Gjykata-prokurorise: Gjeni deshmitare per "terroristin" Al Kadi

Gjykata i kerkon Prokurorise se Krimeve te Renda qe te gjeje deshmitare qe te kene lidhje me akuzat qe perfaqesojne ndaj Hamzeh Abu Rayyan. Procesi gjyqesor ndaj administratorit te sheikut arab Yassin Al Kadi ka vazhduar dje me deshmitaret e radhes, ndersa eshte bere edhe terheqja e vemendjes nga kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.153Z

Libi Deshmitare okulare thone se kryengritesit jane terhequr nga qyteti port Brega

Deshmitare okulare ne Libi thone se kryengritesit jane terhequr nga nje qytet lindor - port i naftes mbas bombardimeve te ashpra me artileri nga forcat qeveritare duke shenuar keshtu nje tjeter terheqje te levizjes opozitare qe po perpiqet te permbyse udheheqesin libian Moamar Gadafi. Kryengritesit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.142Z

Vrasja e kambistit, nje deshmitare okulare

Tirane- Vrasja e kambistit, eshte pare nga nje deshmitare okulare. Policia e kryeqytetit ka marre ne pyetje nje banore te pallatit ku jetonte viktima, Astrit Cubaj 40-vjec, nga Kopliku i Malesise se Madhe, e cila dyshohet te kete qene ne hyrje te pallatit ne momentin e krimit. Sipas burimeve nga pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.168Z

Romeo Leka Dua deshmitare vajzen qe rrembeva

TIRAN- Ne kohen kur ishte planifikuar fillimi i procesit gjyqesor ndaj rrembyesit dhe grabitesit Romeo Leka Gjykata per Krime te Renda u detyrua te shtyje seancen per ti lene kohe avokatit te konsultohet me klientin e tij pasi ky i fundit kundershtoi kerkesen e avokatit per shqyrtimin e ceshtjes ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama