Rezultate te kerkimit per termin: +Deshmoret

Total: 1319
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.328Z

Politika e ndare, nderon deshmoret

Rozeta Rapushi Kreret e shtetit dhe partive politike nderuan dje deshmoret e kombit. Ndonese te ndare, pozita dhe opozita vendosen kurora me lule tek Monumenti "Nene Shqiperi". Te paret qe mberriten tek Varrezat e Deshmoreve, ishin Presidenti Bamir Topi dhe kryeministri Sali Berisha, te shoqeruar dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.682Z

5 8211 Maji perkujtohen Deshmoret e Atdheut

0 Ashtu si cdo 5 Maji Shqiperia perkujton diten e Deshmoreve te Atdheut Kryeministri Edi Rama Kryetari i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.574Z

Rama mbjell peme ne rrugen “4 Deshmoret”

Procredit Bank u bashkua me nismen e Bashkise se Tiranes, nje qytetar nje peme. Ne rrugen “Deshmoret e 4 Shkurtit” u mbollen 100 peme dekorative. Nderkohe qe kjo nisme do te vazhdoje deri ne fund te shkurtit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.721Z

Tabaku e Panariti nderojne deshmoret

Nenkryetaret e Bashkise se Tiranes Jorida Tabaku dhe Edmond Panariti nderuan deshmoret e Atdheut te rene per clirimin e Tiranes ne perkujtim te 67-vjetorit te kesaj ngjarje. Dy nenkryetaret e bashkise kreret e Keshillit Bashkiak perfaqesues te Prefektures se Tiranes Keshillit te Qarkut kryetaret e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.536Z

Luan Rama 29 nentori dita e nderimit per deshmoret e LAN

Transmetuar me 29112015 - 1214 PUBLICITET Tirane 29 nentor 2015 NOAal - Sekretari i Pergjithshem i LSI-se z Luan Rama mori pjese ne homazhet e zhvilluara sot ne Varrezat e Deshmoreve ne Tirane me rastin e 29 nentorit 71 vjetor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.255Z

Bashkia mbjell peme te "Deshmoret e Kombit"

Ne kuader te nismes “Nje qytetar, nje peme” Bashkia e Tiranes dhe kompania celulare Eagle Mobile kane mbjelle 25 pisha te buta ne Bulevardin “Deshmoret e Kombit”. Sipas Bashkise, kjo nisme ka gjetur mbeshtetjen e komunitetit tiranas, kompanive private, bizneseve te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.871Z

Tirane, mbillen peme ne bulevardin "Deshmoret e Kombit"

Bulevardit "Deshmoret e Kombit", i jane shtuar edhe  37 pisha. Kryetari i bashkise se Tiranes, Edi Rama ka deklaruar se nisma "Nje qytetar, nje peme" do te shtrihet edhe ne sheshin "Skenderbej". "Nuk do te ndalim fushaten tone per mbjelljen e pemev

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama